2726
من اصلا با این نگار جواهریان ارتباط برقرار نمیکنم زن قبلیش رو خیلی دوستش داشتم فک میکنم رامبد لیاقت ...

دقیقا حیف سحر 😋😋😋😋😋😋

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باردار شو ببینم شکمت تاااا کجا میاد 

من ماه نهم رفتم اتلیه عکس بارداری بگیرم اتلیه فکر کرد ۳ ماهمه گفت اگه خواستی واسه ماه ۶ و ۹ بیای تخفیفت میدم پسفرداش رفتم زایمان کردم😶

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2728
من ماه نهم رفتم اتلیه عکس بارداری بگیرم اتلیه فکر کرد ۳ ماهمه گفت اگه خواستی واسه ماه ۶ و ۹ بیای تخف ...

خخخخ منم ماه اخر رفتم واسه تزیین اتاق پسرم یه چیزی بخرم گفتم عجله دارم میخواستم اتاقشو کامل کنم فروشنده گفت حالا حالاها وقت داری   شب زایمانم رو تخت داشتن ان اس تی میگرفتن تخت کناریم درد داشت میگفت فک کردم ۵ ماهه هستی یادش بخیر دلم بارداری خواست   

من ماه نهم رفتم اتلیه عکس بارداری بگیرم اتلیه فکر کرد ۳ ماهمه گفت اگه خواستی واسه ماه ۶ و ۹ بیای تخف ...

خدایی شکم ۹ ماهه مثل ۳ ماهه نیست

یا اون عکاس کور بوده یا بچه شما ۱ کیلو بوده یا شما خودت خیلی چاق بودی😐

منم تا ۷‌ماهگی شکم نداشتم اما بین ۸ تا ۹ ماهگی یهو رشد کرد

خب بچه وزن میگیره دیگه

اما تا ۵ ماهگی شکمم کاملا تخت بود

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
علیخانی که رفت عادلم که رفت اقای مجری هم که رفت رامبدم میخواد بره دیگه معذرت میخوام گ...ه...ش میمونه ...

علی خانی هست ماه عسل نمیسازه فک کنن

اقای مجری ، ملاه قرمزی رو‌میگی؟! اون ک خیلی ساله امریکاست ، برای ضبط کلاه قرمزی انگار‌میتپ

یادم تورو فراموش..
این عکس‌ فک کنم ۲،۳ هفته پیش دیدم الانم خیلی ماهش زیاد نیست لباسشم انصافا گشاده اما چون خودش خی ...

خب رامبد بعد از عید گفته میخوام بچه داری کنم فک میکنی الان چند ماهشه؟دختر مهران غفوریانم نازه انگار فیل و مورچه هستن چه ذوقی هم میکنه مهران   

خخخخ منم ماه اخر رفتم واسه تزیین اتاق پسرم یه چیزی بخرم گفتم عجله دارم میخواستم اتاقشو کامل کنم فروش ...

واقعا؟ینی میشه‌ منم یروزی باز دلم بارداری بخواد؟الان بچم ۶ ماهشه خیییلی خستم

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
خدایی شکم ۹ ماهه مثل ۳ ماهه نیست یا اون عکاس کور بوده یا بچه شما ۱ کیلو بوده یا شما خودت خیلی چاق ب ...

منم نداشتم بعد از زایمان چاق شدم خخخ راست میگه .البته توی ۳۸ هفته شکمم که اندازه میگرفتن اندازه ۳۴ هفته بود ولی خب وزن ایلیا ۲۴۰۰ بود 

2706