1177
648

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

سال 97 هم خوب بود هم بد هم بدی هاش بیشتر بود

خوبی اش این بود که خونه خریدیم😍کربلا رفتیم🌹🤗

بدی هاش این بود که :عموم شهید شد😔

وقتی عموم شهید شد همه خاطرات خوبمو انگار یادم رفت😢

مـن از تردیـــد رد میـشم                                      بــه جـای اشک می خنـــدم...                                            گذشتــه ام سخت بــود امّا امیـدوارم بـه آینـده ام 

خداروشکر بهتر از سال های دیگ بود برام.

سلامتی ابرو فابریکا؛سلامتی مشتیا؛مخلص سینه پشمیا؛زنجانیا رشتیا؛سلامتی وحشیا؛سلامتی فیتنسا؛‌بدنسازا؛فیل کشا؛‌عاشقتونم افتضاح 

مادر نشدم😭

اقرار میکنم کہ فقط خدایم توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
1189
1184
سال 97 هم خوب بود هم بد هم بدی هاش بیشتر بود خوبی اش این بود که خونه خریدیم😍کربلا رفتیم🌹🤗 بدی ه ...

اونکه جاش بهشته شهیدم همیشه زنده اس باعث افتخار کشورمونه عموت خدا رحمتش کنه نور ب قبرش بباره گلم

1178