2726
عنوان

کسی رو میشناسین ام اس داشته باشه

226 بازدید | 15 پست

شده سالهای زیادی بدون مشکل زندگی کنه

چندسال؟

ایا خوب شده کسی؟

خیلی میترسم۲۰ سالمه ام اس دارم

میگم ده سال بیست سال دارو خوردم بعدش چی میشه؟

میشینم رو ویلچر؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی از اقوام شوهرم. یه خانومی که دوتا بچه داره و خیلی هم خوش اخلاقه فک کنم ده سالی هست دارو می خوره. بیماریش کامل کنترل شده است .و رانندگی هم می کنه

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من خواهرشوهر خواهرم ام اس داره (پاش) با عصا راه میره همه کاراشم خودش میکنه چندسالم هس ک این مریضیو داره .لباسای راحت میپوشه ک سختش نباشه واسه راه رفتن .غذاهای مقوی میخوره ماساژور میاد خونشون فیزیوتراپی میره

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره

همسایه  ما ام اس داره .. همش خودش رو سرگرم جشن و مراسم و عروسی کرده . مزون و دیزاین سفره عقد و تولد  .و.... داره .. وقتی ناراحت میشه عصبی میشه چشمش از کار می افته می افته روی ویلچر و تا چند روز بعد دوباره خوب میشه .میگه نباید شوک عصبی بهم وارد بشه . همش در حال بزن و برقص و مسافرت هست ... خدا رو شکر خیلی بیماران ام اس بهتر شدن . نترس عزیزم به جای غصه خوردن خوش باش .هر کس رو میبینی یه مریضی داره تو مملکت . دیروز خبر دادن بهمون یکی از عموهایم و دوتا از عمه های شوهرم سرطان گرفتن. 

قربان وفای سگ ♥️

عروس داییم 14 ساله ام اس داره دوتا حامله شد یه دختر و یه پسر اورد 

خیلی هم حال و ااوضاش خوبه

همکارم ام اس داره ازایشگره دو ساله رفته بلژیک تو پیج اینستاش هستم انقدر خوشه ماشاالله انگار نه انگار

میدونی ام اس هم مثل بماریای دیگست فقط مراقبت 

مادر من دیابت گرفت اول ترسید وای فلانی دیابت داره کور شده فلانی پاشو قطع کردن ولی مراقبت کرد از خودش مرتب دارو میخره انسولین میزنه شکر خدا خوبه همچیش

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹

امیر مهدی ژوله ام اس داره و خیلی های دیگه 

و سالم هم هستن 

دوستی دارم مادر زادی دیابت داشته و همیشه هم قرص خورده 

کسی که تیرویید داره هم همیشه قرص میخوره 

من خودمم واسه میگرنم واسه پلی کیستیکیم دارو میخورم 

توام مثل بقیه چیزی که ادمو از پا درمیاره مریضی نیست ناامیدیه 

ام اس درمان داره و انواع مختلف همشون فلج کننده نیستن و قابل درمانه 

به اونجاها نمی رسی اگه خودتو نبازی

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بیماری بیماریه و هیچ فرقی نداره همش مراقبت میخواد

دیابت

قلب

ناراحتی کلیه 

کبد 

چشم 

گوش 

حتی یه دندون درد اگه عفونت کنه و درمان نشه عفونتش میزنه به قلب و هزارتا گرفتاری درست میشه

پس بی استرس به زندگیت برس عزیزم

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
2706