2733
2739
عنوان

کلافه شدم از دست زن داداشام

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 64 پست
آره منم خونه مامانم اینا واس شام و غذا خییییلی کم میرم.چوم میدونم خودم باید پاشم تمیز کنم و بشورم و ...

دقیقا منم به خواهرشوهرام حسودی میکنم بابت این موضوع میان خونه مامانشون غذاهای آماده پذیرایی حتی ظرفاشونم نمیشورن ومیرن ولی من چی برم خونه مامانم باید بیشتر از خونه خودم کار کنم

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
دقیقا منم به خواهرشوهرام حسودی میکنم بابت این موضوع میان خونه مامانشون غذاهای آماده پذیرایی حتی ظرفا ...

وای همدردیم شدییییید😞😞😞

منم خیلی غبطه میخورم به حالشون😔 هررر جا بخواد بره بچه میذاره پیش مامانش،منم هیچی،محبورم کلا از تفریحاتم بزنم.نمیتونه مامانم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا زن داداشات عضو نی نی سایتن😂😂

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2728
حالا بارها تاپیک برعکس زده شده . اینجا به همدیگه توصیه میکنن خونه مادرشوهر دسسسسست به هیچی نزنی هااا ...

آرره راست میگی من خودم از اونایی بودم به اوناهم میگفتم باید همه کار  کنن 😂😂😂😅خو چی کنم احساس میکنم خیلی با حرارت وعصبانیت تاپیک میزنن منم دلداری میدم...

نظرم اینه که همه باید باهم کار کنن مثل زمان قدیم ...

الان متاسفانه برعکس شده