1822
1823
عنوان

دوستان یه سوال شرعی داشتم ،

226 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها ، سال نو مبارک . 🌺🌺🌺

امیدوارم سال خیلی خوبی ، پر از شادی و خوشبختی و سلامتی و پر از پول داشته باشین . 🌸🌸🌸🌸

من یه سوال داشتم ، من نماز میخونم ، ولی دوست دارم لاک هم بزنم ، برام سخته هی پاک کنم ، دوباره لاک بزنم .

من شنیدم همین که انگشت شصت ، لاک نداشته باشه وضو درسته . 

آیا این حرف حقیقت داره ؟

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین 🙏⁦♥️

آره انگار

می بینم که ۹۹.۹.۹ شده 😕و پراید ۱۵۰ میلیون و دلار ۳۰تومن و بورس همچنان منفیه   و نفری چهل و پنج هزار و پانصد تومان یارانه واریز شده به حساب سرپرستان خانوار                        دیدم همه تو کف ۹۹.۹.۹ موندید خواستم بگم خبری نیست الکی دلتون خوشه فقطططط

فقط برا پا 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

برای پا یک انگشت کافیه دست کشیده شه ولی برای دست نه همه انگشت ها باید دست کشیده شه 

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن

فقط برا پا

میشه برا حاجتم صلوات بفرستی😍😘دوستان تو روخدا تو گوشی هاتون رمان نخونید چشارو داغون میکنه 😔نی نی سایتی ها عزیز ⁦♥️⁩اینقدر به تاپیک های دروغگین(خیانت) ومزخرف(حس ششم!نگید سرگرمیه!!!!! این چه نوع سرگرمیه؟؟؟؟؟؟؟!!هزار بار دیدم تو این تاپیک ها چقدر به او چاخانه اصرار میکنید که مال منو بگو یا تو رو خدا جواب منو بده !!!!دوست دارید یکی سرکارتون بذاره ؟!!!! بخدا همش دروغه )بها ندید و ازتون خواهش میکنم خواهش میکنم باور نکنید!من خیلی رو این تاپیک ها وقت گذاشتم ۹۰درصدش دروغ بود.ازتون خواهش میکنم باور نکنید بهشون محل ندید ورد شید!چرااااااااااااا من باید یه مشت چرت وپرت بخونم .ارزش من و و قت من خییییییلی بالاتر ازاین حرفهاست! 
1841
مطمئنید دست باید همه ی انگشتها باشه ؟

بله

اونایی ک با ناخن کاشت وضو میگیرند یااعتقاد ندارن یا خودشونو گول میزنند ! ا

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1794
یه وضو هست جبیره اون چی ؟ اونم نمیشه ؟

نه مانع ولو با صرف هزینه باید بر طرف شه لاک ک خیلی راحت باید پاک شه ناخن هم باید برداشته شه فقط مثلا شما نمیدونستی وضو نداره کاشت زدی حالا فهمیدی تا بری اراشگاه برات برداره برای اینکه نمازت قضا نشه وضو جبیره ای باید بگیری و در اولین فرصت بری ناخن و برداری وگرنه وضو جبیره ای در این موارد قبول نیس