1177
648
عنوان

دوستان یه سوال شرعی داشتم ،

184 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها ، سال نو مبارک . 🌺🌺🌺

امیدوارم سال خیلی خوبی ، پر از شادی و خوشبختی و سلامتی و پر از پول داشته باشین . 🌸🌸🌸🌸

من یه سوال داشتم ، من نماز میخونم ، ولی دوست دارم لاک هم بزنم ، برام سخته هی پاک کنم ، دوباره لاک بزنم .

من شنیدم همین که انگشت شصت ، لاک نداشته باشه وضو درسته . 

آیا این حرف حقیقت داره ؟

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

برای پا یک انگشت کافیه دست کشیده شه ولی برای دست نه همه انگشت ها باید دست کشیده شه 

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،
1189
مطمئنید دست باید همه ی انگشتها باشه ؟

بله

اونایی ک با ناخن کاشت وضو میگیرند یااعتقاد ندارن یا خودشونو گول میزنند ! ا

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،
1179
یه وضو هست جبیره اون چی ؟ اونم نمیشه ؟

نه مانع ولو با صرف هزینه باید بر طرف شه لاک ک خیلی راحت باید پاک شه ناخن هم باید برداشته شه فقط مثلا شما نمیدونستی وضو نداره کاشت زدی حالا فهمیدی تا بری اراشگاه برات برداره برای اینکه نمازت قضا نشه وضو جبیره ای باید بگیری و در اولین فرصت بری ناخن و برداری وگرنه وضو جبیره ای در این موارد قبول نیس