2726

نمیدونم دوم و سوم پری گفت یا سوم وچهارم؟ بعد آزمایشگاه ها جمعه هم بازن؟ 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پرولاکتینت چنده؟

یبار سی چهل تا از واحد اصلی بالاتر بود یبارم سه چهار تا، که یکماه قرص خوردم اما بعد دنبالش رو نگرفتم وپیاز  درمانی هم کردم فک کنم دوباره رفته بالا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
بزار پریودیت تموم شه شکی توش نباشه ... از دکترت میپرسیدی قبل عید 

آخه باید تو پری انجام داد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یبار سی چهل تا از واحد اصلی بالاتر بود یبارم سه چهار تا، که یکماه قرص خوردم اما بعد دنبالش رو نگرفتم ...

منم ۴۵ هست پروم 

پیاز درمانی چیه نشنیدم ؟

منم اتفاقا یه ماه قرص خوردم ول کردم ...

شما جوش صورتم میزنی؟

باید روز ۳تا ۵ باشه ک دقیق باشه

آهان ممنونم پس میمونم روز شنبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ۴۵ هست پروم  پیاز درمانی چیه نشنیدم ؟ منم اتفاقا یه ماه قرص خوردم ول کردم ... شما جوش صو ...

نه جوش نه ولی حساسیت پوستی دارم، راستی باید هی قرص که خورد باز رفت آزمایش داد؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکترم به من نگف

روز سوم پری بمن گفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه جوش نه ولی حساسیت پوستی دارم، راستی باید هی قرص که خورد باز رفت آزمایش داد؟ 

میگن آره بعد قرصم باید چک بشه اما من یادم میره وقتشم ندارم ...

من شروع کردم گیاه ۵ انگشت میجوشونم میخورم آخه میگن میاره پایین ..‌. میتونی سرچ کنی تو نت ببینی دوست ندارم قرص شیمیایی بخورم 

میگن آره بعد قرصم باید چک بشه اما من یادم میره وقتشم ندارم ... من شروع کردم گیاه ۵ انگشت میجوشونم م ...

منم دارم قطره اش رو میخورم، اما این ماه پری ام دوروز افتاد عقب گفتم شاید به خاطر ویتاگنوس بوده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40