1147
648

نمیدونم دوم و سوم پری گفت یا سوم وچهارم؟ بعد آزمایشگاه ها جمعه هم بازن؟ 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ماه حتما مامان میشم خدا جونم بهم  یه دو قلوی  پسر ودختر  خیلی ناز وسالم وصالح میده مطمعنم، دوستای خوبم دعام کنید لطفا �

باید روز ۳تا ۵ باشه ک دقیق باشه

❄️زمستون زده این رابطه رو اما،نمیریم و نشستیم وسط سرما،تموم میشه یه روز صبر یکی از ما...میره❄️دلت خیلی نبود از اولش با من،چقد فاصله بود از دل تو تا من،دیگه اخرشه یا تو برو یا من...دیرررره🖤

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

پرولاکتینت چنده؟

یبار سی چهل تا از واحد اصلی بالاتر بود یبارم سه چهار تا، که یکماه قرص خوردم اما بعد دنبالش رو نگرفتم وپیاز  درمانی هم کردم فک کنم دوباره رفته بالا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ماه حتما مامان میشم خدا جونم بهم  یه دو قلوی  پسر ودختر  خیلی ناز وسالم وصالح میده مطمعنم، دوستای خوبم دعام کنید لطفا �
1156
بزار پریودیت تموم شه شکی توش نباشه ... از دکترت میپرسیدی قبل عید 

آخه باید تو پری انجام داد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یبار سی چهل تا از واحد اصلی بالاتر بود یبارم سه چهار تا، که یکماه قرص خوردم اما بعد دنبالش رو نگرفتم ...

منم ۴۵ هست پروم 

پیاز درمانی چیه نشنیدم ؟

منم اتفاقا یه ماه قرص خوردم ول کردم ...

شما جوش صورتم میزنی؟

باید روز ۳تا ۵ باشه ک دقیق باشه

آهان ممنونم پس میمونم روز شنبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ۴۵ هست پروم  پیاز درمانی چیه نشنیدم ؟ منم اتفاقا یه ماه قرص خوردم ول کردم ... شما جوش صو ...

نه جوش نه ولی حساسیت پوستی دارم، راستی باید هی قرص که خورد باز رفت آزمایش داد؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1189
دکترم به من نگف

روز سوم پری بمن گفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه جوش نه ولی حساسیت پوستی دارم، راستی باید هی قرص که خورد باز رفت آزمایش داد؟ 

میگن آره بعد قرصم باید چک بشه اما من یادم میره وقتشم ندارم ...

من شروع کردم گیاه ۵ انگشت میجوشونم میخورم آخه میگن میاره پایین ..‌. میتونی سرچ کنی تو نت ببینی دوست ندارم قرص شیمیایی بخورم 

آهان ممنونم پس میمونم روز شنبه 

خواهش گلم

❄️زمستون زده این رابطه رو اما،نمیریم و نشستیم وسط سرما،تموم میشه یه روز صبر یکی از ما...میره❄️دلت خیلی نبود از اولش با من،چقد فاصله بود از دل تو تا من،دیگه اخرشه یا تو برو یا من...دیرررره🖤
میگن آره بعد قرصم باید چک بشه اما من یادم میره وقتشم ندارم ... من شروع کردم گیاه ۵ انگشت میجوشونم م ...

منم دارم قطره اش رو میخورم، اما این ماه پری ام دوروز افتاد عقب گفتم شاید به خاطر ویتاگنوس بوده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40