2410
2553
عنوان

ی سوال.....

160 بازدید | 15 پست

سلام دوستان سال نو همگی مباررررررک 

ی سوال:

شما اگر خواهرشوهرتون به شوهرتون در طی سال فقط زنگ بزنه و اصلا ب شما زنگی نزنه ،،، سال نو رو بهش تبریک میگید تلفنی؟

اره 

اگه اون بیشعوره تو بیشعور نباش

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام بنظر من ارزش خودتون رو پایین نیارید ولش کنید تو دنیای خودش بمونه

چش :|

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2714
چرا به تو تبریک نگف

نه برا تبریگ نمیگم 

منظورم احوالپرسیای در طول ساله،،،ب من زنگ نمیزنه 

ولی موقع سال تحویل ، همسرم میگن چون برا تبریک سال نو تو همحرف بزن باهاش 

اره  اگه اون بیشعوره تو بیشعور نباش

این جمله به شدت خوب و مثبته

اما سوال من اینه نشان دادن باشعوری ما که تاثیری در بیشعوری طرف نداره. پس چه فرقی میکنه؟

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
من ی خواهرشوهرم نمیزنگه اصلا امروز شوهرم بهش زنگید تبریک گفت من نگفتم 

خب اینجوری مثل این میمونه ک قهرید ....

یعنب من اشتباه کردم ک بعد از اینکه شوهرم تبریک گفت،، منم تبربک گفتم؟!

خب اینجوری مثل این میمونه ک قهرید .... یعنب من اشتباه کردم ک بعد از اینکه شوهرم تبریک گفت،، منم تبر ...

اشتباه نکردی 

ولی من وقتی چندبار مناسبت ها تبریک گفتم ج نداد شوهرمم ازم انتظار نداشت ولی ببینمش خوبیم باهم

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
اشتباه نکردی  ولی من وقتی چندبار مناسبت ها تبریک گفتم ج نداد شوهرمم ازم انتظار نداشت ولی ببینم ...

نه اخهمن نه مناسبتها رو بهش تبریک میگم نه اون ....

ولی مثلا روز مرد رو زنگ زد تبریک گفت ب شوهرم 

جوری رفتار میکنه که مثلا ب داداشش زنگ میزنه ولی ب من نه

نمیدونم واکنش درست چیه

2706