1147
44
عنوان

ی سوال.....

159 بازدید | 15 پست

سلام دوستان سال نو همگی مباررررررک 

ی سوال:

شما اگر خواهرشوهرتون به شوهرتون در طی سال فقط زنگ بزنه و اصلا ب شما زنگی نزنه ،،، سال نو رو بهش تبریک میگید تلفنی؟

اره 

اگه اون بیشعوره تو بیشعور نباش

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
سلام بنظر من ارزش خودتون رو پایین نیارید ولش کنید تو دنیای خودش بمونه

چش :|

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
چرا به تو تبریک نگف

نه برا تبریگ نمیگم 

منظورم احوالپرسیای در طول ساله،،،ب من زنگ نمیزنه 

ولی موقع سال تحویل ، همسرم میگن چون برا تبریک سال نو تو همحرف بزن باهاش 

8

من ی خواهرشوهرم نمیزنگه اصلا امروز شوهرم بهش زنگید تبریک گفت من نگفتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانِ جانانم در اين دنيا امدنِ تو درست ترين و لذت بخش ترين تصميم خودخواهانه من و پدرت بود
من ی خواهرشوهرم نمیزنگه اصلا امروز شوهرم بهش زنگید تبریک گفت من نگفتم 

خب اینجوری مثل این میمونه ک قهرید ....

یعنب من اشتباه کردم ک بعد از اینکه شوهرم تبریک گفت،، منم تبربک گفتم؟!

خب اینجوری مثل این میمونه ک قهرید .... یعنب من اشتباه کردم ک بعد از اینکه شوهرم تبریک گفت،، منم تبر ...

اشتباه نکردی 

ولی من وقتی چندبار مناسبت ها تبریک گفتم ج نداد شوهرمم ازم انتظار نداشت ولی ببینمش خوبیم باهم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانِ جانانم در اين دنيا امدنِ تو درست ترين و لذت بخش ترين تصميم خودخواهانه من و پدرت بود
اشتباه نکردی  ولی من وقتی چندبار مناسبت ها تبریک گفتم ج نداد شوهرمم ازم انتظار نداشت ولی ببینم ...

نه اخهمن نه مناسبتها رو بهش تبریک میگم نه اون ....

ولی مثلا روز مرد رو زنگ زد تبریک گفت ب شوهرم 

جوری رفتار میکنه که مثلا ب داداشش زنگ میزنه ولی ب من نه

نمیدونم واکنش درست چیه

1179
این جمله به شدت خوب و مثبته اما سوال من اینه نشان دادن باشعوری ما که تاثیری در بیشعوری طرف نداره. پ ...

هرچی هم باشه فردا ادم مطئنه پشت سرش حرفی نیست شایدم تاثیر بزاره از کجا معلوم

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)