2410
2553
عنوان

خواهر شوهرم گله میکنه که چرا .....

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سکوت و جواب ندادن

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
آها  این جواب عالیه

والا . هرچیزی که دعوا لازم نداره دوستان میان میگن اینو بگو اونو بگو !! یهو میبینی یه چیز کوچیک میشه کوووه! از همینجا کوتاه کن بگو شما لطف کردی اول پیام دادی .مهربونی دیگه 😊😊😊

والا اولم اون پیام داده حقیقت رو در نظر بگیری 😁😁😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2720
والا . هرچیزی که دعوا لازم نداره دوستان میان میگن اینو بگو اونو بگو !! یهو میبینی یه چیز کوچیک میشه ...

الا عاشقت شدم 

چند سالته ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
الا عاشقت شدم  چند سالته ؟

چند بهم میخوره ؟

( یاد اون جوکه افتادم:

یه بار از یکی پرسیدن چند سالته ، نگفت چند بهم میخوره، مُرد)😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

هر سال ب کل خانواده شوهرم ما زنگ میزنیم بزرگترو کوچکتر امسال شوهرم خونه نیست و فعلنم کسی زنگ نزده

منم منتظرم تا بیاد زنگ بزنیم

حالا هی تو دلم‌میگم ی بار نشد ما بزنگیم اونام یادمون نیفتادن

ولی در کل مهم نیست برام

2714
والا . هرچیزی که دعوا لازم نداره دوستان میان میگن اینو بگو اونو بگو !! یهو میبینی یه چیز کوچیک میشه ...

جواب داد

:

خواهش میکنم عزیزم.. آخه دیدم به بابام و مامانم هم پیام ندادی... 😬

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
چند بهم میخوره ؟ ( یاد اون جوکه افتادم: یه بار از یکی پرسیدن چند سالته ، نگفت چند بهم میخوره، م ...

فهمیدم ۳۳   

من هنوز به خیلیا زنگ نزدم چه خبره مگه جنگه اینهمه عجله؟ تا شب کلی وقت هست. بگو یه دقه نجابت به خرج م ...

اوووووف 

جواب داد 

خواهش میکنم عزیزم.. آخه دیدم به بابام و مامانم هم پیام ندادی... 😬