2726
عنوان

خواهر شوهرم گله میکنه که چرا .....

690 بازدید | 27 پست

خودش اول به من پیام داد تبریک گفت ، جوابش دادم..  بعدش گله میکنه   تو که زنگ نزدی ، پیام ندادی 

چی جوابشو بدم؟  یا کلا جوابشو ندم؟

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جواب نده اصلا.. جوری ضایع میشه شوهرش با هیچی نمیتونه جمعش کنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
جواب نده اصلا.. جو ری ضایع میشه شوهرش با هیچی نمیتونه جمعش کنه

خودشم نامزدیه   

منم همینطور 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

بابا سر هر چیزی دق درست نکنین . به قول ما شمالی ها ( دنباله ش رو نگیر) بگو عزیزم تو مهربون تری لطف کردی به من . ان شاءالله دفعه بعد من اول میدم 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بگو به هرحال الان هرادمی درگیر کارای خودشه دیگه،ولی من همیشه به یادتون هستم😄

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
بابا سر هر چیزی دق درست نکنین . به قول ما شمالی ها ( دنباله ش رو نگیر) بگو عزیزم تو مهربون تری لطف ک ...

آها  این جواب عالیه 

2706