2410
2553
عنوان

خواهر شوهرم گله میکنه که چرا .....

690 بازدید | 27 پست

خودش اول به من پیام داد تبریک گفت ، جوابش دادم..  بعدش گله میکنه   تو که زنگ نزدی ، پیام ندادی 

چی جوابشو بدم؟  یا کلا جوابشو ندم؟

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب نده اصلا.. جوری ضایع میشه شوهرش با هیچی نمیتونه جمعش کنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2720
جواب نده اصلا.. جو ری ضایع میشه شوهرش با هیچی نمیتونه جمعش کنه

خودشم نامزدیه   

منم همینطور 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2714

بابا سر هر چیزی دق درست نکنین . به قول ما شمالی ها ( دنباله ش رو نگیر) بگو عزیزم تو مهربون تری لطف کردی به من . ان شاءالله دفعه بعد من اول میدم 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بگو به هرحال الان هرادمی درگیر کارای خودشه دیگه،ولی من همیشه به یادتون هستم😄

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
بابا سر هر چیزی دق درست نکنین . به قول ما شمالی ها ( دنباله ش رو نگیر) بگو عزیزم تو مهربون تری لطف ک ...

آها  این جواب عالیه 

2706