1147
1226
عنوان

بنظرتون در جواب تبريكش چي بگم؟+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 39 پست

زبون درازی کردم

تو بیشعوری کردی با این پیامت

سال نو تو هم مبارک عزیرم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های گل و مهربون،دوستای عزیزم برای سلامتی نی نیم یک صلوات میفرستید؟ممنونتونم😘

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

بگو خودت زبون درازی با اون قیافت 😕

😂😂😂😂

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
زبون درازي كردي؟؟يا كردم؟؟؟😐

حدس زدم گيربديد به اون زبون درازي😂

يبار اين تو شعبه يه حرفي زد من ناراحت شدم به شوخي زبون دراوردم براش اينم براي اينكه از دلم در بياد رفت براي همه ابميوه خريد بهم گفت فقط به افتخار تو بوده دگ اين زبون درازي بين ما مرسوم شد😂😂😂😂همه بهم زبون در مياورديم پشت رئيس و ....

مهم نيست ؛ اگر انسان براي كسي كه دوستش دارد غرورش را از دست بدهد...اما فاجعه است اگر بخاطر حفظ غرور،كسي را كه دوست دارد از دست بدهد....😊😊
1156

حالا خوبه میخوای زهر چشم بگیری ازش..ی بار بهش تبریک گفتی..اون الان جواب تبریک تو داده..هیچی نمیخواد بگی دیگه

دختر ک نباید خنگ باشه،دختر باید باهوش باشه و دختر باهوش میدونه کجا باید خودشو ب خنگی بزنه😉

بنویس زبون درازی؟من ؟عید توام مبارک 

در ضمن زبون درازی کلمه مناسبی واسه خانوم محترمی مثل من نیست  

تنهایی ، شاخه ي درختی ست پشت پنجره ام …گاهی لباسِ برگ می‌پوشد ، گاهی لباسِ برف …اما همیشه هست !
میگه زبون درازی کردی؟! میگی جمله بندیش خوبه؟😨 بنظرم یه مرسی بگو و تموم، ضمن اینکه شما یبار گفتی عی ...

زبون درازيه شوخي بود😂

مهم نيست ؛ اگر انسان براي كسي كه دوستش دارد غرورش را از دست بدهد...اما فاجعه است اگر بخاطر حفظ غرور،كسي را كه دوست دارد از دست بدهد....😊😊

سال نو تو هم مبارک .... جان 

سال ۹۷ جورکش زبون درازی شدی و آبمیوه خریدی 

اگر سختته سال ۹۸ جورکش نشو همون ببیننده بمون 😎

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

حالا خوبه میخوای زهر چشم بگیری ازش..ی بار بهش تبریک گفتی..اون الان جواب تبریک تو داده..هیچی نمیخواد ...

ديروز تو دعوامون سال تحويل شد آخه😂

يعني يه ذره آتيش خوابيده بود😁

8
بنویس زبون درازی؟من ؟عید توام مبارک  در ضمن زبون درازی کلمه مناسبی واسه خانوم محترمی مثل من نی ...

ما خيلي راحتيم باهم 

بهش زبون دراوردم اونو ميگه😂

بلاخره باهم شوخی دارید یا سرسنگینید؟! بازم نظرم همون یه ممنون، همچنینه

تو سركار از سروكول هم بالا ميرفتيم

الانم شوخي ميكنيم ولي كمتر 

ديشب يخورده دلخوري پيش اومد فقط

ديروز تو دعوامون سال تحويل شد آخه😂 يعني يه ذره آتيش خوابيده بود😁

خب همون دیروز عیدو تبریک گفتی..الان فقط ی استیکر بفرس

دختر ک نباید خنگ باشه،دختر باید باهوش باشه و دختر باهوش میدونه کجا باید خودشو ب خنگی بزنه😉
1167
زبونسو از حلقش بکش بیرون تا بفهمه زبون درازی ینی چی بیشعور احمق 😐

بابا چيزخاصي نيست من زبون دراوردم بهش

ازونموقع اين شد سوژه ما

حدس زدم گيربديد به اون زبون درازي😂 يبار اين تو شعبه يه حرفي زد من ناراحت شدم به شوخي زبون دراوردم ...

اهان پس منظورش اون زبون درازي هس😂

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️خُدايا خودت حافظ كُنجدمون باش💙
ازتو این شوهر درنمیاد ازمن گفتن بود

خودمم ميدونم😔

1220