1177
44

همكار بوديم

دوست پسرمم هست يجورايي 

ديروز يخورده بحثمون شد من خدافظي كردم ولي اون نكرد گفت چيزي نبوده الكي حساس شدي.

يجورايي زهرچشم گرفتم ازش كه بخاي اذيتم كني ديگه ادامه نميدم.

نخواستم دلخوري پيش بياد بين چتامون تبريكم بهش گفتم حالا صبح اينو فرستاد در جوابش چي بگم بنظرتون؟؟چه چيز آبرودار بگيد اون جمله بنديش خيلي خوبه برعكس من.

مهم نيست ؛ اگر انسان براي كسي كه دوستش دارد غرورش را از دست بدهد...اما فاجعه است اگر بخاطر حفظ غرور،كسي را كه دوست دارد از دست بدهد....😊😊

زبون درازي كردي؟؟يا كردم؟؟؟😐

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

سلام....جان..

سال نو مبارک. 🎊🎉🎊🎉

سالی سرشار از بهترین ها ،سلامتی وشادی  برات آرزومندم. 🙏🏻💞

ایام به کامت عزیزم❤

🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷

خدایاااااا .....من سکوتت را نمی بخشم...
1194

بوگو سلام خواهش قربونمم بری 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
1179
بوگو سلام خواهش قربونمم بری 

😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤تیکر ب دنیا اومدن دختر نازم😘ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا
1178