2737
2734

میره پیش رفیقاش الان منو گذاشته خونه باباش اینا با خانواده شلوغ پلوغش همه اش هم باید کار کنم

شما بودید چیکار میکردید؟؟بهش میگم عزیزم پیش رفیقات هم برو ولی منو هم همش ول نکن اینجا و برو گوش نمیده 

اعصابم خورد شده.بنظرتون برم یه هلیکوپتری بزنم پیش خانوادش ضایعش کنم؟؟؟؟؟؟

اصلا انگار میاییم اینجا منو یادش میره

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

جوابمو بدید حدقل یکم سرگرم بشم خیلی اعصابم خرابه.

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزن

حقشه ابروشو ببرم😤😤😤😤

2731
2738
روز عیدی تورو خدا بس کنین دعوا و اینا رو  بره ب درک  تو هم خوش بگذرون با خانواده شوهرت ن ...

با کدومشون حال کنم اخهههههه😑😑😑😑😑😑😑جاریم دوبرابر من سنشه انقدم خودشو میگیره ک نگو همش تو اتاقه الکی خودشو سرگرم بچه اش میکنه

2706