2726
عنوان

مرض عيدي دادن

356 بازدید | 42 پست

من سال پيش اولين عيدي بود ك خونه خودم بودم

بچه هم نداشتم

با شوهرم قصد كرديم ب هيچ كس عيدي نديدم چون بچه فاميل درجه يك زياددبودن

اينطورم نبود ك ب يكي بديم ب يكي ن چون فاميل دو طرف باهم رابطه دارن ناخوداگاه اگ يوقت ميگفت پيش هم

ادم بده ما ميشديم

اقا نداديم و رفتم خونه مادرشوهرم واستاد ب سرو صدا چراااا ب دختراي من عيدي ندادي وظيفه ت بودي عيدي بدي(دختراش سنشون زياد كم هم نيس ك بگي شوق عيدي دارن)

بعد گفتم ك جاريمو ميكم عيدي زيادتر بده جبران شع

گفت هه اونكه هفت ساله خونه خودشه نداده

گذشت تا شد امسال

امسال موندم چ كنم

ب شوهرم گفتم ب خاهرات بديم مجبوريم ب طرف منم بديم

ميگ ن از لج كاراشونم شده نميدم

بخدا ديوونه شدم

اه اين عيدي چيه بخدا بدي بد ندي بد

....‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راست میگه شوهرت ندید مگ عیدی دادن زوریه!

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728

ندیاااا

بزار بترکه مادرشوهرت،خوبه شوهرتم پشتته پس با خیال راحت عیدی نده😆

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
مادرشوهر ت دعوا کرد چرا عیدی ندادین؟! نگه عیدی طلب هست؟ بگو شوخی میکنی!

ن والا گفت بايد ميدادي ب دخترام

اينا از خونه داداششون انتظار دارن

حالا اينم گفت ك اومدن خونه گريه كردن چرا داداش بهمون عيدي نداده

....‌
حتما اگه بخواید نفری یه مقداری هم بدید به عنوان شگون میگه چرا کم دادید

دقیقا . به خدا همه چیز عید رو کشیدیم به گند. 

عیدی از قدیم محض شگون بود. از لای قرآن میدادن برای مبارکی . به خدا الان فقط شده مسابقه . زیر پنجاه تومن بدی قهر میکنن . 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

هم اکنون 

تاپیکای عیدی.مهمانی.آجیل.عشوه.سفر.

در سراسر نی نی سایت 

شروع میشود 

با تچکر :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706