2733
2734

همه چيم امادس ولي همش استرس دااارم خدااااا ... دعا كنيد همه چي خوب پيش بره

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استرس بیخودی به خودت وارد نکن، نگران نباش انشالله همه چی به بهترین حالت ممکن برگزار میشه😍

مبارکا باشه

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2738

من اصلا استرس نداشتم به خاطر مسائلی هم که داشتیم تا شب عروسیم لباس نگرفته بودن برام منم اصلا برام مهم نبود گفتم یکی از لباس مجلسیامو میپوشم شب ساعت هشت ابجیم بردتم پاساژ برام یه لباس اجاره کرد هر کی دید دهنش واموند گفت چقدر قشنگه ارایشمم با اینکه رفتم یه ارایشگاه خیلی لاکچری و گفتم ارایش همراه میخوام خیلی خوب شد با هزینه کمتر در کل هم خوب بود تو هر چی باشی اوضاعت به اندازه من بد نیست پس عالی میشه

من اصلا استرس نداشتم به خاطر مسائلی هم که داشتیم تا شب عروسیم لباس نگرفته بودن برام منم اصلا برام مه ...

مرسي عزيزم بخاطر دلگرميت😍 يه ذره استرس طبيعيه كه همه چي خوب و باحال باشه مهمونا بيان ... يجورايي استرس همراه شاديه

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2706