2737
2734
عنوان

کسی رژیم شیردهی گرفته؟

76 بازدید | 9 پست

دوس دارم وزنمو کم کنم ۱ماه و دوروزه زایمان کردم

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

واااا عزیزم بزار یکم بگذره ناخودآگاه وزنت کم میشه.. اولش شاید به خاطر اینکه شیرت زیاد باشه وزن اضافه کنی اما به مرور کم میکنی

من ۷۵ کیلو بودم الانم دخترم یکسال و دوماهشه شدم ۶۸کیلو

تیکر تولد یکسالگی دخترم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهیچ عنوان الان کم نکن بذار ۶ماهش که شد من خودمم بچم این ماه تازه میشه یک سالش ولی آنچنان لاغر نشدم!اگر الان لاغر کنی هم به خودت هم به بچت صدمه شدیدی میزنی شیرتم بشدت کم میشه

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
کلی برات نوشتم تعطیلش کردی    

عه ببخشید عشقم😟دیدم کسی چیزی ننوشت پاک کردم😟شرمنده

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
2738
عه ببخشید عشقم😟دیدم کسی چیزی ننوشت پاک کردم😟شرمنده

خلاصه میگم لازم نیس رژیم بگیری بعد یکسالگی بچه خودبه خود کم میشی چون باید دنبالش راه بیفتی و مراقبش باشی خخخخخخ

این نیز بگذرد
خلاصه میگم لازم نیس رژیم بگیری بعد یکسالگی بچه خودبه خود کم میشی چون باید دنبالش راه بیفتی و مراقبش ...

اوووووه تا یه سال چاق بمونم