2737
2734

سلام.دوستای گلم من میخام به پوستم برسم لطفا محصولات مراقبت از پوست بابرند خوب وقیمت متناسب بهم معرفی کنید

کلا هرکاری که باید یه خانوم باکلاس وخوب بکنه بهم بگید.ماسکای طبیعی مراقبت ازپوست.تقویت ناخن.واینکه چطوری تو خونه کل بدنمواپیلاسیون کنم با شمع یاباموم؟هرچی راهکار واسه خوشگل شدن وسالم شدن پوست.واینکه لاغری وسفت کردن پوست.نیاز دارم ب تک تک نظراتتون همشومیخونم ممنون

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

کسی نیس😢😢😢😢

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😭😭😭😭😭

واسه پوست شبا گلاب بزن به پوستت

اگه لک داری میکرودرم کن 

ماسکای اماده بخر و استفاده کن

برو پیج ملینا تاج ماسکای خونگی یاد داده

هرشب بالم لب بزن...کرم دور چشم استفاده کن...مرطوب کننده مناسب با پوستت بخر ترجیحا خارجی

اگه میتونی برو لیزر...من خودم که پودر موبر میزنم دوهفته یکبار

ناخوناتم نکار...برو لمینت یا ژلیش کن و لاک ساده بزن و ۳ هفته یکبار برو ترمیم

برای پوست دستتم مرطوب کننده بزن

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2738

😎😎😎😎😎غلاسیاروخععلی دوسش دارم.😍😍😍😍

میشناسم دیگه بعضیاتونو😈😈😈

عزيزم به نظرم ادم بايد خودش باشه و تظاهر نكنه يه نَفَر ديگه ست

من اينو بارها بخودم گفتم

والآن رژيم لاغري دارم ٢١روزه

هر روز مو ها مو با روغن ماساژ ميدم 

اهنگ گوش ميدم 

اهنگ هاي شاد

يكم ارايش ميكنم

انواع خط لب ها

من يه كرم گياهي عمه ام به من هديه داد فوق العاده عاليه ميخواي عكسشو بدم؟

واااای مرررسی فدات شم الهی😍😍😍😍

اگ.پوستت چربع و جوش داره از صابون تی تری سیگل استفاده کن 

کرم مرطوب کننده سیگل هم خوبه 

ماسک طبیعی واسه موهات 

روغن نارگیل و اب رو.قاطی کن 30 دقه قبل حموم ب موهات اسپری کن 

گلاب مو رو درخشنده و براق میکنه میتونی ب موهات اسپری کنی 

40 دقه قبل از حمام  تخم مرغ (فقط زرده اس ) و روغن نارگیل  مخلوط کن بزن ب موهات نرم کننده اس 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2706