2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه باید عیدی بدن؟؟؟  دم عید هزار جور خرج کردن ولشون کنید

اصلا هیچی نخریده واسم بعدشم نزاشت با پول خودمم حتی خرید کنم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2728
ب من‌هیچی ندادحتی عید رو هم تبریک‌نگف بهم

تبریک‌چرا نگف خو‌دت بهش تبریک‌میگفتی

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2738
اصلا هیچی نخریده واسم بعدشم نزاشت با پول خودمم حتی خرید کنم

منم هیچی نخریدم.فقط یکی جوراب .

مانتو وش لوار و کفش 6ماه پیش گرقتم صدبارم پوشیدم بازم میپوشم مگه قراره چی بشه.

زندگی رو به خاطر چیزهای بیخود تلخ نکنید

خدایا شکرت😍
😂تک پسره شانست 😂🐀

شت از اولشم شانس نداشتم😂 برادر نداری خودت😀

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
تبریک‌چرا نگف خو‌دت بهش تبریک‌میگفتی

حوصلشو نداشتم. دیشب خوابید جلو تلویزیون عید شد بلند شد رفت دستشویی اومدم‌پیشش بخابم دیدم پشتشو کرد منم رفتم تو اتاق خوابیدم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
برا من ماشین خرید

شما چی برادر شوهر جون داری😢😂😃

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2706