2726
عنوان

بی زبونی

673 بازدید | 19 پست

نمیدونم چکار کنم.نمیتونم از خودم دفاع کنم.بدجور حالم خرابه.کارم فقط شده خیلی.خیلی حساسم و با کوچکترین چیزی گریه میکنم.میترسم اینطوری شوهرمم زده بشه ازم.

بی زبونی بدترین ضعف دنیاست 

من یک نصیحت کنم  بهت 

حتی اگه جواب یادت نمیاد  فقط بگو.چرا گفتین ؟منظورتون. چیه؟

نصف راهو رفتی

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بی زبونی بدترین ضعف دنیاست  من یک نصیحت کنم  بهت  حتی اگه جواب یادت نمیاد  فقط ...

نمیتونم.نمیدونم چرا اینجوریم.هیچوقت نمیتونماز خودم دفاع کنم.اعتمادبه نفس ندارم.بدجور داغونم😔

میترسم دلخور بشن ازم،حتی به شوهرمم نمیتونم چیزی بگم از ترس اینکه نکنه حرفمو گوش نده و من غرورم بشکنه

این راهکارو امتحان کن

از ذهنت تشکر کن بهش بگو ممنون که به من کمک میکنی احتیاط کنم ممنون که نگران من هستی

افکار و ذهنیت خودت رو بپذیر و باهاشون مقابله نکن

حالا فکرهای مثبت رو جایگزین کن مثلا به خودت بگو

_حرف زدن با بقیه هم به نفع منه هم به نفع بقیه

_دیگران ارزش همصحبتی و همدلی دارن

_من این هنر دارم با دیگران ارتباط موثر برقرار کنم

_اگه اشتباهی رخ بده ایرادی نداره اشتباه جزیی از زندگیه

میترسم دلخور بشن ازم،حتی به شوهرمم نمیتونم چیزی بگم از ترس اینکه نکنه حرفمو گوش نده و من غرورم بشکنه

اینم بگم ممکنه ترس از صحبت مربوط به تله طرد اجتماعی در شما باشه که ریشه این تله در دوران کودکی زمانی که خواستی صحبت کنی و اظهار نظر کنی مورد شماتت قرار گرفتی و ازت انتقاد کردن و گرفتار این تله شدی

این راهکارو امتحان کن از ذهنت تشکر کن بهش بگو ممنون که به من کمک میکنی احتیاط کنم ممنون که نگران من ...

ممنون از راهنماییت،حتما امتحان میکنم.برام دعا کن

شوهرمن بی زبونه جگرم خوننننننن کرده 

اگه بی زبونه تو ازش دفاع کن.خیلی باهاش حرف بزن.احتمالا درون گراهم هست چون من خودمم درون گرام.اگه میدونی یه چیزی اذیتش میکنه از زیر زبونش بکش بیرون.

اینا کارایه که خودم دوست دارم شوهرم واسم انجام بده ولی دریغ از یه دونه ش😔

اگه بی زبونه تو ازش دفاع کن.خیلی باهاش حرف بزن.احتمالا درون گراهم هست چون من خودمم درون گرام.اگه مید ...

کارمن همینه 

یسر من باید ازش دفاع کنم همجایم من شدم ادم بده 

خودمم که هیچ مدافعی ندارم 

اره خیلی درونگراست 

2706