2733
2734

تاپیکا ک اینطو بود.

چ خبرتونه

چ خبرتووونه

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای پربازدید شدن😂😂😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

طاقت همه کم شده منم خوب بودیم شکر خدا من سعی میکنم کوتاه بیام نهم عقد داداشمه شوهرم گفت نباید بری گفتم باش نمی‌رم موفعش که شد خودش راضی میشه اما چون نمی‌خواستم قبل سال ناراحتی باشه هیچی نگفتم بعد هم شب خسته اومد با هم سال نو جشن گرفتیم تمام

2738

وای ما که سوژه بود شب عیدی😂😂😂اصلانم ناراحت نشدم زدم به بی خیالی بابا این روزا هم  میگذره سه روز نیت کردم روزه بگیرم میتوام این ماه اگه خدا بخواد نی نی دار بشیم😉😊🐷پس استرس ناراحتی ممنوع 

معمولا ما خودمون رو خسته میکنیم با کار خونه .اون لحظات آخر هم حجم مشغله ذهنی مون زیادتر از حد معموله ....بزنه و سال تحویل هم تو تایم خوابه شوهرا باشه ...یه دفه مثل آتشفشان مواد مذاب میپاشیم به خودمون و شوهر و زندگی مون .....

سالهای اول خونه داری مون تحویل سال فکر کنم ساعتهای ده یا ده و نیم بود شوهر منم کلا زود میخوابه اینقددددر حرص خوردم که داشتم خفه میشدم ....دم سال تحویل صداش زدم واقعا بد خلق شد .....یعنی میگم خودم هم این تجربه رو داشتم ولی بعد از اون سال دیگه گفتم درسته آدم دوست داره دم سال تحویل دور هم باشیم اما اگرم خواب بودیم و فردا عید و تبریک بگیم زمین به آسمون نمییاد .

یه دلیل دیگه دعواها هم اینه که شب عیدی و دم سال تحویل خونه کدوم مامان برن .و این مهم ترینش هست 😹😹

پند شماره ۱ سال ۱۳۹۸ بشنو و باور مکن

و شماره 2!

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2706