2733
2734
عنوان

چه عروس خوبیم من

| مشاهده متن کامل بحث + 44685 بازدید | 655 پست
نیازی نیست دست بوسی کنید اقا، برای همدیگه ارزش و احترام قایل باشید، دست بوسیه چیه اخه

دست بوسی پیشکش ، اصلا بهشونم تبریک نگفت

واسه من از درد حرف نزن زندگی من پر از لجبازیای خداس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از خانپمت بپرس باهاش حرف بزن علتش چیه نه با دعوا و بحث  دلیل منطقی نداشت از اون خونه تکون نخور ...

اگه طلاقشم دادم من از پیش داداشام تکون نمیخورم

خوب خانمتونم دوست داده پیش خانوادش باشه اگه دوست داشتین پیش خانوادتون باشین اصلا چرا ازدواج کردین پی ...

به نظرت منطقیه من طبقه پائین رد شم نره پیششون بعد بریم پیش خانوادش

2738

اهااااااان همينه

نزديكي به خانواده يكي ازمشكلاتش اينه

منم خانوادم بزرگتر بودن دلم ميخواس اول برم اونجا ميگف درسته اول پايين نريم بريم اونجا😞😞

ببین هم به شما حق میدم هم به خانمتون معلومه شما جفتتون لجبازین و زندگی رو بازی میدونین خیلی من و تو دارین اگه قرار باشه همیشه هر دو طرف من باشن بد میشه الان ایندفعه شما کوتاه بیا سر صبح عید حیفه این روزا دیگه بر نمیگرده انشالله خانمتونم محبت شمارو میفهمه و عوض میکنه رفتارشو در ضمن بپرس چرا میخوای از این خونه بریم شاید دلایلش منطقی باشه خانم ها دوست دارن مستقل بشن 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
ببين منم بالاسر مادرشوهر و پدرشوهر زندگي ميكنم چندين ساله نشستيم اصلا هم حرفي بهمون نزدن كه دلخوري ...

چی بگم ولی من نمیتونم از پدرم و داداشام جدا شم من اینو نمیخواستم به زور برام گرفتنش

چی بگم ولی من نمیتونم از پدرم و داداشام جدا شم من اینو نمیخواستم به زور برام گرفتنش

اها پس بگو مشکل چیه

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2706