2733
2734
عنوان

چه عروس خوبیم من

| مشاهده متن کامل بحث + 44685 بازدید | 655 پست
شما چرا نرفتی ، من خانمم نمیاد پیش پدرم دست بوسی قسم میخورم آرزو خونه باباشو رو دلش بذارم

شما ببین خوانواده ات چیکار کردن با بیچاره زنت ک حاضر نیست بیاد اونجا.هیچکس بی دلیل قهر نمیکنه با کسی بجای بحث با همسرت با خوانوادت جدی برخورد کن ک  رفتارشونو درست کنن.احترام ب خانمت احترام ب شماست

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر میشه تجربه ت رو بگی؟ نتیجه ای گرفتی از قهر باهاشون؟

بنظرم همین که شوهر و بچه ها رفتن یعنی قهر بی نتیجس😐😕

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
به جای تلافی باید دنبال دلیل نیومدنش باشید؟

بر میگرده اوایل ازدواجم خیلی باهم دعوا داشتیم از چشم مادرم میبینه ولی خداوکیل مادرم همیشه از این حمایت میکنه

واسه من از درد حرف نزن زندگی من پر از لجبازیای خداس
2731
چرا ؟خوب باید بیاد پدرم همه چی برامون فراهم کرده

ميدوني فرق مرد و پسر تو چيه؟ مرد ميتونه خودش تنهايي همه چي فراهم كنه و مستقله. اما پسر هنوز مسئوليت زندگيشو نميتونه قبول كنه و رو دوش ديگرانه. 

نه خب اینجوری بهتره . بعدا ادم باید اون دنیا جواب بده که چرا مانع روابط پسر و مادر و پدر میشه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
شما چرا نرفتی ، من خانمم نمیاد پیش پدرم دست بوسی قسم میخورم آرزو خونه باباشو رو دلش بذارم

دست بوسی😳😳😳😳😳😳😳

اقا شما روابطارو درست کن  ک از ته دل بیان دیدن پدرتوننه دست بوسی مگه خان و. رعیته ک بیان دست بوسی

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2738
 شما ببین خوانواده ات چیکار کردن با بیچاره زنت ک حاضر نیست بیاد اونجا.هیچکس بی دلیل قهر نمیکنه ...

بجان خودم خانوادم از گل بهش نازکتر نگفتن

واسه من از درد حرف نزن زندگی من پر از لجبازیای خداس

پدرتون به شما لطف کرده و جور تن پروری شما رو کشیده شما تا اخر عمرت باید دست بوسشون باشی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
نه خب اینجوری بهتره . بعدا ادم باید اون دنیا جواب بده که چرا مانع روابط پسر و مادر و پدر میشه

نه مانع نشه اما خودشم باید در حد یه ربع جا برای رفتن گذاشته باشه و بره تنهایی رفتنه اصلا جالب نیس

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

دلیل نمیشه چون امکانات دادن دخالت کنن یا هررفتاری دلشون خواست انجام بدن.عمه من خونه ۳۰۰ملیونی داد ب پسرش و عروسش گفت هرکاری میکنم ب خاطر پسرمه حتی یک بارم دخالت نمیکنه تو زندگیشون.

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

به شما ميگن خانواده خراب كن. چه نتيجه اي قراره از قهر بگيريم؟ تنبيه ديگران؟ يا حفظ فاصله با ادمايي كه با هم تفاهم نداريم و از حضور و معاشرت با هم لذت نميبريم 

ميدوني فرق مرد و پسر تو چيه؟ مرد ميتونه خودش تنهايي همه چي فراهم كنه و مستقله. اما پسر هنوز مسئوليت ...

البته یه فرق دیگه هم داره

مرد متاهلو متعهد نمیاد نی نی سایت. سایت بارداری و بچه داری

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
آره پدرشو دوس دارم جای پدرمو داره

خوب به خانومت بگو اول بریم خونه ی پدر شما بعد خونه ی پدر من این جوری تو معذوریت قرار میگیره که باید برای شما جبران کنه.البته هر جور خودتون صلاح میدونید☺

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
2706