1177
44

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

من که تازه از خواب بیدارشدم😐😑

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
1189

ما ک کسی خونمون نمیاد جایی هم نیس ک بریم شوهرمم سرکاره یه روز عادی مثل بقیه روزا 

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،
اخی چرا قطع رابطه شما میرفتی سال نو دیگ عیبی نداره،،

نه اخه خسته شدم اوناهمیشه اذیت کردن ولی من رفتم جلو دیگه بسه وقتی همش بی ریاباشی همه فکرمیکنن وظیفته عادت میکنن

دهان هرکس ویترین شخصیت اوست.
1179

من ک شوهرم رف سرکاره اول صبحی دعوا گفتم کله صبح کی میاد مغازه ک‌میخای بری اول عید..اونم رف. حالا ظهر بیاد بریم خونه مامانم ب نظرتون مادرشوهرم پایین من خودم برم یا بزارم‌شوهر بیاد

مادرشوهر بدبخت چه گناهی کرده

قضاوت نکن عروس هم بیگناهه مادرشوهرمن عقده ایی ب تمام معناس ازهرکی ناراحت میشه بامن قهرمیکنه منم همیشه مث مادرخودم باهاش رفتارکردم گفتم عیب نداره بزرگتره.ولی هیچوقت باعث نشد ب خودش بیاد.من بحال خودش رهاش کردم.اگه بدجنس بودم ارتباط شوهر وبچه هاموباش قطع میکردم ولی نکردم بااینکه خیلی برام راحت بود.

دهان هرکس ویترین شخصیت اوست.
قضاوت نکن عروس هم بیگناهه مادرشوهرمن عقده ایی ب تمام معناس ازهرکی ناراحت میشه بامن قهرمیکنه منم همیش ...

انشااله تو زندگیت موفق باشی 

واسه من از درد حرف نزن زندگی من پر از لجبازیای خداس
1182