2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مشکل منم هست ولی مال من بی دلیل نیست از وقتی اومدم خونه خودم اینطوریه ولی ۲ شب پیش که خیلی خسته شده بودم تو گوگل زدم یکی دو تا راهشو انجام دادم باز راحت تر میخوابم

رنگین 🌈
2728
2738
عزیزم قبل خواب قران بخون، بیدار میشی خوابات رو یادته؟ یا فقط حس میکنی آشفته بودن؟ 

نه یادم میشه همشو مثلا دیشب دیدم تو قبرستونم یکیو دارن چرا میکنن من با گریه فرار میکنم 

نه یادم میشه همشو مثلا دیشب دیدم تو قبرستونم یکیو دارن چرا میکنن من با گریه فرار میکنم 

عزیزم من چندین بار خواب های آشفته دیدم ک کاملا یادم بود، چون خیلی کم خواب یادم میمونه، من تجربه خودمو میگم، یه مدت درگیر ی گناه بودم، بخاطر همون خوابام وحشتناک بودن، بعدش متوجه شدم توبه کردم

عزیزم من چندین بار خواب های آشفته دیدم ک کاملا یادم بود، چون خیلی کم خواب یادم میمونه، من تجربه خودم ...

نمیدونم والا راستش من سه ماهه تیروئید دارم میترسم شدیدا  همش میخوام برم دکتر ولی میترسم برم دکتر یه چیز بد بهم  بگه یه مریضیه بد یا نمیدونم  همش میترسم گواتر شه سرطان شه با این فکرا میخوابم بعد خوابای بد میبینم

2706