2726

بچم ۹ روزشه زیردستگاه نور میگیره خاک تو سرم یه لحظه چرت زدم بیدارشدم دیدم چشم بندش رو باز کرده من حدود ۱۰ دقیقه خوابیدم نمیدونم چقد این چشم بندشو باز کرده بیدار شدم دیدم چشاش بازه خوابیده توروقرآن بگین چقد خطر داره؟فقط دارم اشک میریزم خواهش میکنم بلدین بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه خطر داره؟ 

نميدونم والا 

نگران نباش چيزيش نميشه اخه نوزاد تا يه مدت اصلا زياد نميتونه چشاشو باز نگه داره حرص نخور 

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2728

عزیزم معلومه خیلی شیطونه 

نترس اتفاقی نمیفته ، یه صدقه بنداز و براش آیت الکرسی بخون بلا ازش دور بشه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

دخترخواهرمنم اصلا نمیذاشت چشم بند روی چشماش بمونه ، اتفاقی نمیفته نگران نباش

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
چرا بازبود چشماش یه لحظه از خواب پریدم دیدم چشاش بازه پریدم دستگاهو خاموش کردم

پس لدفنننن عوض من اون چشماش رو ببوس جیگرررررررره اون بچه

نترس برو نت رو بخون می بینی هیچی نمیشه

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2706