1177
648
عنوان

سر آجیل دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 6267 بازدید | 185 پست

هر مساله ای توی زندگیت پیش اومد به این فک کن که آخرش میمیری اینجوری دیگه هیچ چیز اونقد باارزش نیس که به خاطرش خودتو شوهرتو بقیه رو ناراحت کنی... و اینکه هرموضوعی که ناراحتت کرد فک کن ببین ده سال دیگه هم همین قدر ناراحتت میکنه یانه اگه ناراحتت نمیکرد که اصلا رهاش کن و اگه ناراحت میکرد تازه حق داری درباره ی واکنشت فکر کنی

روز ازل چون زدند قرعه ی مردی/ قرعه درآمد به نام 💖حضرت عباس💖
واقعا بجای تشکر باهاش دعوا کردی اگه زن من با من اینجوری کنه پر تو دهنشو خون میکنم

بذار برات یاد اوری کنم تو انسانی و اشرف مخلوقات بعد با این همه لطفی ک خدا بهت کرده عقل و شعور بهت داده داشتن این تفکرات واقعا مسخرس زن و مرد مکمل همن خدا هیکلتو درشتر از زنت افریده ک باهاش بزنی ؟باید بشی تکیه گاهش هنر کردن نیس بخوای یکیو ک جسمش از تو کوچیکتر بزنی اتفاقا ضعف و عقده رو نشون میده تو سال جدید ب تفکراتت یه تغییری بده 

میدونم ک میتونم😄

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156
بذار برات یاد اوری کنم تو انسانی و اشرف مخلوقات بعد با این همه لطفی ک خدا بهت کرده عقل و شعور بهت دا ...

اخلاقم همینه نمیتونم تغییرش بدم

برای کسی که برات جنگیده نجنگی تا آخر عمر سربازی فراری محسوب میشی
وای منم اینجوری بودم به همه چی گیر میدادم خودم از خودم خسته شده بودم ولی الان خیلی خوبم هر چی که بشه ...

عزیزم چیکار کردی که درست شد؟

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
واقعا بجای تشکر باهاش دعوا کردی اگه زن من با من اینجوری کنه پر تو دهنشو خون میکنم

شما مردا رو باید اینقدر براتون خرج بتراشی که ۳شیفت برید سرکار پدرتونم در بیاد حالتونم جابیاد . خو بد میگه میگه ؟ میگه خرج الکی نکن. استارتر حق با شماست

8

یا خدا..مردا امروز تو سایت چشون شده😐

حس یه ادم 30 ساله رو دارم...واسه یه کارهایی زوده واسه یه کارهایی دیر😭
بذار برات یاد اوری کنم تو انسانی و اشرف مخلوقات بعد با این همه لطفی ک خدا بهت کرده عقل و شعور بهت دا ...

دوست عزیز..الکی انرژی هدر نده ک هیچ فایده ای نداره...اتفاقا این مردا همونایین گ تو خونه موشن اومدن اینجا قدرت نمایی کنن مثلا...

حس یه ادم 30 ساله رو دارم...واسه یه کارهایی زوده واسه یه کارهایی دیر😭
منم تازگی ها خیلی پاچه میگیرم نه حوصله بچه مو دارم باهاش بد حرف میزنم نه حوصله خونه و نه صحبت کردن ب ...

دقیقا عین من حوصله هیچی ندارم دلم میخواد فقط خودم باشم ویه خونه تاریک ویه گوشی که هیچوقت شارژش تموم نشه 

وزن اولیه ۸۳.         وزن الانم۷۷🌻🌻🌻 وزن ایده آل ۵۳،،،،،،،،،هدف اول ۷۳😍😍😍😍بچه ها برا رسیدن به هدفم میشه برام  صلوات بفرستید.😘😘 تاریخ شروع رژیم از یک بهمن ۹۷
1167
1190