2726
عنوان

از دست خاهر شوهرم خیلی ناراحتم

540 بازدید | 14 پست

سلام دوستان ماجرا ازین قراره که دوتا از عموهای شوهرم البته زن عموهاش با خاهرشوهرم و مادرشوهرم اینا سالهاس میجنگند و رابطشون وحشتناک بده هر وقت هر کدومو میبینم از بدی های طرف مقابلشون میگن و بهم فحش میدن من همیشه سعی میکردم بی تفاوت باشم و طرف هیچکیو نگیرم اما اونا حتی به این حالت من رضایت نمیدادن و میگفتن مثلا خاهرشوهرت اینو گفته مادرشوهرت راجب تو اونو گفت و برعکس مادرشوهرم اینا میگفتن راجبت اینو و اونو گفتن تو یه مراسم عروسی من و شوهرم سعی کردیم همه رو آشتی بدیم و با کلی بدبختی همه آشتی کردن اوایل همه چی خوب پیش میرفت  ولی بعدن دوره مهمونیا شروع شد همه باهم در حدی خوب شدن که یواشکی مهمونی میگرن و منو شوهرمم دعوت نمیکنن واقعا برام مهم نیست ولی ناراحتم ازینکه چقدر پادرمیانی کردم آشت بشن الان انگار نه انگار این همه سال مغز منو خوردن و همو نفرین کردن دیشب خونه مادر شوهرم بودم که خاهر شوهرم از زن عموها پیش من بد میگفت و میگفت اصلا راضی نبودم آشتی کنم و تو رودربایستی قرار گرفتم ولی امشب همه شونو باهم دیدم داشتن دور میزدن وقتی منو شوهرمو دیدن انگار آب یخ ریختن رو سرشون تازه خاهرشوهرم یواشکی اینقدر باهاشون صمیمی شده رفته حرف دهنم گذاشته گفته من ازشون بد گفتم بنظرتون چه واکنشی نشان بدم بی تفاوت باشم یا باهاشون برخورد کنم؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دورازجونت  چ بیششششعورن...گودزیلام نمیتونه ادای اینارو دراره ببخشیدا اینقد رک گفتم بذارشون ب ...

از زن عموها ناراحت نیستم ازین میسوزم خاهر شوهرم واسه اونا چاپلوسی کرده که من ازشون بد گفتم حتی به برادر خودش رحم نکرده دهن این بیچاره م گذاشته

چه حوصله ای داری تو بیکاری مگه گور بابای همشون

تاوقتی من با زن عموها صمیمی  بودم همه شوهرمو نصیحت میکردن اونا واسه زندگیت نقشه کشیدن نزار زنت باهاشون باشه الان همه دور از چشم من میرن و میان و مهمانی میگرن

2706