1147
44
عنوان

چه حس قشنگی بود

7677 بازدید | 294 پست

وقتی تو چشمام نگاه کردی گفتی  بهارم، اولین بهار با هم بودنمون مبارک 💕

گفتی بهترین زندگیو برات میسازم 

وقتی گردنبند رو برام بستی و پیشونیمو بوسیدی  بهترین لحظه برام بود 

خدایا همه عشقا پایدار باشه ♥️

تواین سه ماه فهمیدم امید مهم ترین واژه زندگیمه خدایا خودت بقیه راه و مراقبم باش♥️😍

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

چزاااا🙄😂

نمیدونی چرا؟😂😂😂

موقع تحویل سالم اینجوری بودم😐

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                              
1156

چقد قشنگ بود ی دیقه ب سال تحویل من صدات کردم با عشق وتو یهو ترسیدی گفتم عزیززم سال تحویله و تو گفتی عیدت مبارک وب خواب عمیقی پی بردی 

😐😐😐😅😅😅😅😅فقط اون وسطا ی بار چشتو وا کردی و گفتی اون نوررر چیه😲😲من گفتم شمعه تو فسفر نسوزون بخواب عزیزدل مادر وتو خوابیدی😶

چقد قشنگ بود ی دیقه ب سال تحویل من صدات کردم با عشق وتو یهو ترسیدی گفتم عزیززم سال تحویله و تو گفتی ...

😂😂😂😂😂اخیییی♥️

تواین سه ماه فهمیدم امید مهم ترین واژه زندگیمه خدایا خودت بقیه راه و مراقبم باش♥️😍
عهه سلاممم😍😍ما سومین بهارمون بود😁😍😍😍😍 وایییی خیلییی خوب بوود❤

عهههه سومین بهارتون مبارک

چه خبرا؟ لحظه نابتون چی بود

8
بوسش کردم بوسم کرد😂😂😂❤

ژوووون😂😂😂😂

نمی دونم چرا این لحظه ها اینقدر ناز میشه اون لحظه قند تو دلت اب میشه 😍

دعا کن منم به همچین عشقی نصیبم بشه، عشق شما هم پایدار باشه الهی همیشه

انشاا... عزیزم

مرسی♥️

1167
چقدر قشنگ بود اون‌موقع که گفتی من میخوابم زن😐منوبیدارنکنی 🤪 ومن تنهایی با آهنگ لیلا یارشیرین رقصی ...

😂😂😂😂😂

ایول که کار خودتو کردی. ♥️😜

1182