2733
2734
عنوان

عیده همه خوشحالن منم دارم گریه میکنم 😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 82 پست
😄افرین دختر خوب ..😘☺عیدت هم مبارک باشه ..

عید شمام مبارک تفلد عیدتت مبارک    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
تاحالا دعاهام گرفته برای توام دعا میکنم      

میشه برامن دعا کنی 

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو سال پیش ینی تحویل سال ۹۶ منم داشتم گریه میکردم اصلا نمیتونستم آروم شم عقد بودیم به همسرم گفتم بیا ...

جدا شدی ؟

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
معلومه که میشه🌸🌸🌸🌸🌼🌼🌻🌻

😍😘😘 ممنون عزیزم

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
2728
میشه برامن دعا کنی 

باشه عزیز دل

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
باشه عزیز دل

مرسی عزیزم 😘😘

2738
برا بچه منم دعا کن مشکلش حل شه توروخدا

چشم عزیزم جتما

چشم عزیزم جتما

حتما

قربونت برم😍😘

خدا نکنه    

2706