2410
2553
عنوان

کسی بوده رفلاکسه بچش قطعی خوب شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 45 پست
خرما یا یه چیز دیگه هم هست.....اینا که این بالا نوشتی که خیلی بدن اصلا نده...حالا یادم اومد...بچه من ...

پسر شما بعد از چند وقت خوب شد؟ این پرهیزارو تا کی ادامه دادید؟ داروی خاصی هم مصرف کرد؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
من کلی دکتر طب سنتی رفتم یکیشون گفت که خودت کاسنی بخور که موقعی که شیر میدادم خیلی خوب بود ولی الان ...

نه ولی من برادر زادمم رفلاکس داشت خودم نتونستن درمانش کنم بردمش پیش این کارشناس پر عرض چند ماه خوب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بهترین چیز برای پسرم همون لانسوپرازوله که در کنار پرهیز تقریبا همه علايم رو میخوابونه...

ولی میگن اعتیاد آوره و من از عوارضش در آینده میترسم 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
نه ولی من برادر زادمم رفلاکس داشت خودم نتونستن درمانش کنم بردمش پیش این کارشناس پر عرض چند ماه خوب ش ...

فقط تلگرامی جواب میدن؟

2456
نه عزیزم ۱سال و خورده ای شیمیایی دادم ولی بعد چند وقت انگار اثر نداشتن و برمیگشت بعضی وقتا شدیدتر مخ ...

برام سواله....بدن سرد و جویدن زبون علل و علایم الرژی نیست....میترسم یه چیز بهت بگم فحش بدی....میخواستم یه دکتر بگم نشونش بدی(دکتر مغز و اعصاب اطفال)شاید اکسیژن رسانی به تمام بدنش درست نمیشه....والا نمیدونم....از کلینیک نی نی سایت بپرس...این دو علایم رو بگو...ببین چی میگن

پسر شما بعد از چند وقت خوب شد؟ این پرهیزارو تا کی ادامه دادید؟ داری خاصی هم مصرف کرد؟

فقط کورتون اونم به میزان کم.....خیلی خیلی بدنش پر بود....تا دلیلش رو پیدا نکنی فایده نداره....حالا هم هی کرم بمال دوباره در میاد.....فقط باید ببینی به چه چیزی حساسیت داره

الان بهترین چیز برای پسرم همون لانسوپرازوله که در کنار پرهیز تقریبا همه علايم رو میخوابونه... ولی م ...

حالا به آیدی تلگرامشون پیام بدید ببینید چی میگن

@Vaezi71

بگید خانوم آرین معرفیتون کردن 

واقعا عالیه

فقط کورتون اونم به میزان کم.....خیلی خیلی بدنش پر بود....تا دلیلش رو پیدا نکنی فایده نداره....حالا ه ...

شماها آزمایش خون و تست پوست هم انجام دادید؟

2714
برام سواله....بدن سرد و جویدن زبون علل و علایم الرژی نیست....میترسم یه چیز بهت بگم فحش بدی....میخواس ...

جویدن زبان تو بیداری ن خواب و بیقراری و سرد شدن از علائم رفلاکسه☹☹تو خواب اینکارو نمیکنه تو خواب از علائم تشنجه. ممنون ک خواستی کمک کنی😊ولی من خیلی تحقیق کردم و دکترای مختلف😕

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

خدا به همه مامانای دل نگران کمک کنه انشاالله   

نه من خودم حضوری مراجعه کردم منتهی باید مشهد باشید تلفنی هم میتونید تماس‌بگیرید

ولی من مشهد نیستم...ممنون از کمکتون

جویدن زبان تو بیداری ن خواب و بیقراری و سرد شدن از علائم رفلاکسه☹☹تو خواب اینکارو نمیکنه تو خواب از ...

😁🤣🤣🤣عزیز فقط برات اطلاعاتت میگم...همین....تو بیداری هم تشنج هست ...یکی از علایماش برا چند لحظه به جا خیره میشن....انشالله که بچه ت سالم سالم سالم سالم باشه و هیچ چیزش نباشه....

2706