2726
عنوان

کسی بوده رفلاکسه بچش قطعی خوب شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی مریضیه موذی هست پسرم دو سالشه الان هی برگشت داره حتی ماست و.. نمیتونم بهش بدم غصشو میخورم ک نمی ...

الان دارو مصرف میکنه پسرت؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
سلام

سلام عزیزم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2728

کسی درمورد لانسوپرازول تجربه ای داره؟

یه دکتری براش آمپول بتامتازون بود فک کنم نوشت و زدیم...پماد کورتون دار نوشتن زدیم...کتوتیفن نوشتن دا ...

منم بچه ام الرژی داشت...باید دلیلش رو بفهمی....از من به خاطر آب بود....بیشتر هم صورتش بود....یه مدت کمتر صورتش رو شستم دیدم بله خودشه....دیگه با آب رو میجوشوندم و صورتش رو میشوستم و کرم میزدم....اما اونم یه سال و نیم بود داشت....خیلی صورتش و شکم و سینه هاش بعد شده بود....که با کورتون خوب شد اما....چون کورتون بد بود زیاد نمالیدم.....دلیلش رو پیدا کن....ببین چی بهش میدی میخوره....من زیاد صورتش رو میشستم

الان دارو مصرف میکنه پسرت؟

داروها دیگه اثر نداشت بردم طب سنتی بهتره ولی درمان قطعی نشده هنوزم بدنش سرد میشه و زبونشو مثه آدامس میجوعه😔ولی حداقل شب بیداریها و بیقراریهاش خیلی بهتر شده..

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
داروها دیگه اثر نداشت بردم طب سنتی بهتره ولی درمان قطعی نشده هنوزم بدنش سرد میشه و زبونشو مثه آدامس ...

فقط طب سنتی بردیش....براچی بدنش سرد و زبونش رو میجوه....برا ریفلاکس یا همینجور یکدفعه این کار رو میکنه

منم بچه ام الرژی داشت...باید دلیلش رو بفهمی....از من به خاطر آب بود....بیشتر هم صورتش بود....یه مدت ...

بیشترین چیزایی که تو این مدت فهمیدم اذیتش میکنه نوشابه سس پفک چیپس هرررچیزی که مواد نگهداره و اسانس داشته باشه...ولی اگه به مقدار کم باشه اذیت نمیکنن....اینا تقریبا از زندگی ما حذفن ولی گاهی اوقات خارش میگیره من نمیفهمم دلیلش چیه 

بیشترین چیزایی که تو این مدت فهمیدم اذیتش میکنه نوشابه سس پفک چیپس هرررچیزی که مواد نگهداره و اسانس ...

خرما یا یه چیز دیگه هم هست.....اینا که این بالا نوشتی که خیلی بدن اصلا نده...حالا یادم اومد...بچه من از ادویه تو غذا میریختم هم حساسیت داشت و اینجوری میشد....یه دلیلی داره....

فقط تب سنتی بردیش....براچی بدنش سرد و زبونش رو میجوه....برا ریفلاکس یا همینجور یکدفعه این کار رو میک ...

نه عزیزم ۱سال و خورده ای شیمیایی دادم ولی بعد چند وقت انگار اثر نداشتن و برمیگشت بعضی وقتا شدیدتر مخصوصا واکسن، سرماخوردگی، دندون درآوردن و...بدتر میشدو دکتر هی دارو عوض میکرد و دوزشو بیشتر ولی دوباره و‌‌‌‌‌‌ دوباره ...برمیگشت..آخر بردم طب سنتی خسته شدم از داروها و بی تاثیریشون..وقتی عود میکنه بدنش سرد میشه و بیقرار..

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
من یه راه تضمینی دارم براتون سراغ دارم از یکی از کارشناسان سلامت که کارشون با گیاهان دارویی خیلیا از ...

من کلی دکتر طب سنتی رفتم یکیشون گفت که خودت کاسنی بخور که موقعی که شیر میدادم خیلی خوب بود ولی الان پسرم زیاد نمیخوره....

شما نمیدونی تجویزشون چیه؟

2706