2410
2553

سلام 

من تقریبا دو ساله متوجه شدم و درگیر آلرژی و رفلاکسه بچمم  

یکسالگی که با دونه های ریز خارش دار شروع شد تازه ما فهمیدیم آلرژی داره...تا قبل از اون هرچی خس خس سینه داشت دکتر میبردیم بلااستثنا میگفتن عفونت ویروسی...درصورتی که رفلاکس بوده و ما خبر نداشتیم...  

بعد یه سال یه دکتر خوب تشخیص داد رفلاکسه و لانسوپرازول تجویز کرد و تقریبا هفتاد درصد علايم خوابید....الانم نزدیک یه ساله داره همونو مصرف میکنه و اگه قطعش کنم بعد یه هفته همه علايم باهم برمیگرده...از یه طرف از عوارض دارو میترسم و اینکه شنیدم اعیاد آوره از یه طرفم غصه آلرژیشو دارم...

کسی بوده تجربه ای داشته باشه؟؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

من دخترم چهار ماه اش تموم شده فقط ی کوچولو بهتر شده

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
من دخترم چهار ماه اش تموم شده فقط ی کوچولو بهتر شده

چیکار کردید بهتر شده

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چیکار کردید بهتر شده

لبنیات حبوبات اینا نمیخورم خودش ب مرور زمان کمتر میشه همیشگی نیست

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

خیلی مریضیه موذی هست پسرم دو سالشه الان هی برگشت داره حتی ماست و.. نمیتونم بهش بدم غصشو میخورم ک نمیتونه همه چی بخوره دلشم میخواد بمیرم براش😭😭

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2714
دونه ها کجاش در میومد؟

اول از صورتش شروع شد مخصوصا پیشونی.. بعد سرش...گردن ...داخل آرنج... پشت زانو...

اول از صورتش شروع شد مخصوصا پیشونی.. بعد سرش...گردن ...داخل آرنج... پشت زانو...

پسر من اطراف آلت تناسلیش یعنی کشاله های رانش خیلی جوش درآورده و قرمز شده،یعنی آلرژی داره؟حس میکنم به مای بیبی حساسیت داره

ت

توجه توجه☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

رفلاکس معده بچه تون رو تا زوده درمان کنید....این دکتر نشد اون دکتر .....نشینید خودش خوب بشه....یا ۳تا دکتر بردید جواب نگیرد ولش کنید.....یکی تو فامیلمون بود بچه رفلاکس داشت.....الان بچه ۱۲ سالشه هنوز داره...دکتر گفته چون بچه تون رو زود نیوردید و پیگیر نبودید ....معلوم نیست حالا کی خوب شد...حالا حالا ها باید قرص بخوره

یه دکتری براش آمپول بتامتازون بود فک کنم نوشت و زدیم...پماد کورتون دار نوشتن زدیم...کتوتیفن نوشتن دادیم...ولی دوباره برمیگشت.. منم یه رژیم سفت سخت داشتم ولی انگار فایده نداشت

توجه توجه☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ رفلاکس معده بچه تون رو تا زوده درمان کنید....این دکتر نشد اون دکتر .....نشینید ...

چه دکتری ببرم که بفهمه و خوب درمان کنه؟

پسر من اطراف آلت تناسلیش یعنی کشاله های رانش خیلی جوش درآورده و قرمز شده،یعنی آلرژی داره؟حس میکنم به ...

فک نمیکنم...چون پسر من اتفاقا اصلا داخل پوشکش دونه نمیزد

2706