1177
44
عنوان

کسی بوده رفلاکسه بچش قطعی خوب شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 45 پست

خدا به همه مامانای دل نگران کمک کنه انشاالله   

با این بارونی که اومد فهمیدم همه چی دست خداست...همه چی....ما فکر میکردیم ایران سرزمین خشکی هست و به زودی فرزندانمون در کم آبی شدیدی قرار میگیرند...دشمنانمون فکر میکردن ما در آخر از خشکسالی تلف میشیم و اینو بارها تو سرمون زده بودن...ولی خدا نخواست....تمام ذخایر آبیمون پر شده، باورتون میشه؟؟ خدایا خودت کمک کن هموطنانمون زود سرو سامون بگیرن..الهی آمین
نه من خودم حضوری مراجعه کردم منتهی باید مشهد باشید تلفنی هم میتونید تماس‌بگیرید

ولی من مشهد نیستم...ممنون از کمکتون

با این بارونی که اومد فهمیدم همه چی دست خداست...همه چی....ما فکر میکردیم ایران سرزمین خشکی هست و به زودی فرزندانمون در کم آبی شدیدی قرار میگیرند...دشمنانمون فکر میکردن ما در آخر از خشکسالی تلف میشیم و اینو بارها تو سرمون زده بودن...ولی خدا نخواست....تمام ذخایر آبیمون پر شده، باورتون میشه؟؟ خدایا خودت کمک کن هموطنانمون زود سرو سامون بگیرن..الهی آمین

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

جویدن زبان تو بیداری ن خواب و بیقراری و سرد شدن از علائم رفلاکسه☹☹تو خواب اینکارو نمیکنه تو خواب از ...

😁🤣🤣🤣عزیز فقط برات اطلاعاتت میگم...همین....تو بیداری هم تشنج هست ...یکی از علایماش برا چند لحظه به جا خیره میشن....انشالله که بچه ت سالم سالم سالم سالم باشه و هیچ چیزش نباشه....

1156
😁🤣🤣🤣عزیز فقط برات اطلاعاتت میگم...همین....تو بیداری هم تشنج هست ...یکی از علایماش برا چند لحظه ب ...

ن اتفاقا در حال جنب و جوش زبون میجوعه و خیره هم نمیشه..دکتر ک گفت این علامت رفلاکسه و الحمدلله از نظرای دیگه سالمه فقط بخاطر ریفلاکسش اذیت میشه ک اونم خیلی کنترل شده اوایل شبام خواب نداشت هر یکی دوساعت جیغ و بیقراری داشت اون رفع شده تقریبا و اینکه شیر زیاد میخورد ک اینم از علائمشه چون مریشون اذیته با خوردن خنک میشه..

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...