2737
2734

بیاین این یکساعت و نیم آخر سال 97 رو بهم انرژی مثبت و حال خوب بدیم تا ایشالا سال جدید رو با انرژی +++++شروع کنیم❤️😍

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بیاییم حال خوبمون رو به خودمون گره بزنیم نه محیط و ادمهاش ، اینجوری خودمون مسئول حال خوب خودمون هستیم و منتظر نیستیم کسی حال ما رو خوب نگه داره

الان بابام بد اخلاق شده رفته تو اتاقش خوابیده با ما مثل بچه ها قهر کرده ، ولی من اصلا به خودم نمیگیرم

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم

مادرشوهرم خیاطه

عصر مشتری اومده بود دنبال چادرش

تا دیروز اشتباهی داده به یکی دیگه چون سرش شلوغ بوده

حالا جالبه که فقط میدونست مشتری ویروس توی یه محله دور هس و مطلقس و یه پسر داره 😂

خلاصه تا یکساعت قبل با پدر شوهرم کوچه به کوچه به دنبال خانوم مطلقه بودن تا بالاخره پیداش کردن 😂😂

بیاییم حال خوبمون رو به خودم گره بزنیم نه محیط و ادمهاش ، اینجوری خودمون مسئول حال خوب خودمون هستیم ...

چرا قهر کرده ملوسک

برین ببوسینش و این لحظه آخری نذارین با دلخوری تموم شه 

تا زنده هستن قدرشون رو بدونیم

2738

وای من الان یه هیجان خاصی دارم مث همون بچگی ها که سال میخاست تحویل شه

مامان اینا الان حرم امام رضا هستن

من خونه مادر شوهر

خواهرامم هر کدوم خونه خودشون

ولی دوس دارم امسال یه تغییر درست و حسابی کنم ایشالا

چرا قهر کرده ملوسک برین ببوسینش و این لحظه آخری نذارین با دلخوری تموم شه  تا زنده هستن قدرشون ...

چی بگم مگه بچس آخه همیشه عادت کردیم دم عیدی یه دلخوری داریم یکی هم سیزده بدر خلاصه تو روزهای خاص بابام یه دعوا راه میند ازه

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
وای چه بد 

آره طفلی کلی استرس گرفت ولی الان دیگه کلی خندیدیم 😂

آخه عصر عمه شوهرم و عروسش اومده بودن برای کوتاهی شلوار

بعد مادر شوهرم عصبی بود وقتی اونا رفتن پدرشوهرم گفت خب چرا حواست جمع نمیکنی که اشتباه نکنی

واااای مادر شوهرم داااغ کرد گفت تقصیر خواهر تو هس که گذاشته دم آخری اومده شلوار کوتاه کنه😂😂

الان که بهش گفتم اینقدر خندیدیم

گفتم خب اشتباه دیروز بوده چرا انداختی گردن عمه😂

گفت خب خواهرشوهر برای همین موقع هاس😂

چی بگم مگه بچس آخه همیشه عادت کردیم دم عیدی یه دلخوری داریم یکی هم سیزده بدر خلاصه تو روزهای خاص باب ...

الهی عزیزم ❤️❤️

خدا بزرگه

شما خوش باشین ایشالا سال خوبی داشته باشین کنار هم🤩😍

آره طفلی کلی استرس گرفت ولی الان دیگه کلی خندیدیم 😂 آخه عصر عمه شوهرم و عروسش اومده بودن برای کوتا ...

باز خوبه تونستن پیداش کنن جالب تر اینکه اون خودش نفهمیده چادر خودش نیست بیاره پسسسس بده

الهی عزیزم ❤️❤️ خدا بزرگه شما خوش باشین ایشالا سال خوبی داشته باشین کنار هم🤩😍

مرسی عزیزم، الان میریم پیشش صداش کنیم با شادی و عشق کنار هم باشیم 

2706