2737
2734
عنوان

تحویل سال فق دعا برای ......

57 بازدید | 5 پست

اول سلامتی اقامون و ظهورش بعد سلامتی خودمون خانوادهامون و مریضا  و همه و همه بعدش حاجت دل همه مردم مخصوصا بجه های نینی سایت .....واسه منم دعا کنید خدا بهم دختر بده ....

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍

الهی حاجت روا شی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

نی نی سایتیا من شمارو هم خسته کردم از بس تو هرتاپیکی گفتم ولی انقد دلمون گرفتست که خدا میدونه حتی غذا هم به زور میخوریم نه سفره گذاشتیم نه حتی خونه تمیز کردیم‌پدرم رفته دنبال یک زنه هرزه ولی انکار میکنه توروخدا توروخدا دعا کنید که پدرم دست از کارش برداره و به راه راست هدایت بشه بخدا داریم داغون میشیم.

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی حاجت روا شی اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

فدات عزیزم شما هم انشالله 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
2728
نی نی سایتیا من شمارو هم خسته کردم از بس تو هرتاپیکی گفتم ولی انقد دلمون گرفتست که خدا میدونه حتی غذ ...

انشالله عزیزم مشکلتون حل بشه بحق این شب عزیز 

انشالله عزیزم مشکلتون حل بشه بحق این شب عزیز 

ممنون عزیزم انشالله

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین