2733
2734
عنوان

شما به مادرتون چقدر عیدی میدین اون چقدر میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 39 پست

به مادرشوهرم ۵۰ تومن داد شوهرم.

مادرشوهرمم جلوی ما اون پاکتو داد به دختره خواهرشوهرم.خیلی ناراحت شدیم

خودشم بادست لرزون به من فقط یه دونه ۵ تومنی داد.که اونم نمیگرفتم شوهرم ازش گرفت دادبهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنداداشم اینجوری خرید کرده تازه روز مادرم صدتومن داده به مامانش به مامان من یه شلوار ۴۰ تومنی 

داداشت باید اعتراض کنه اگه خودش پول میده مادر با مادر چه فرقی داره

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
2728

ما رسم داریم بزرگتر به کوچیکتر عیدی بده

نهایتا واسه اینکه دست خالی نریم، گلی شیرینی ای چیزی میبریم. همین

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
حالت خوب نیستا میگم با پول داداشم خریدن

پس مشکل داداشته که از الان ميذاره تفاوت بذارن ،بنظرم پول مساوي ميدادن اينطور نميشدن

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2738
واقعا خدا رو شکر ما از این رسمها نداریم.چه کاریه این بده بستونها.هر کی واسه خودش خرج کنه.دیگه همون ر ...

اره والا كاش ماهم اين رسم رو نداشتيم امشب سره همين رسم ها دعوامون شد با شوهرم

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
زنداداشم اینجوری خرید کرده تازه روز مادرم صدتومن داده به مامانش به مامان من یه شلوار ۴۰ تومنی 

چرا همه تقصییرهارو میندازید گردن عروس. خب زن داداشت همش پیشش نیست که خودش یه پول میداد به مامانت 

اخه من چرا انقد این بیشرفوووووو میخوامش, جوووووووون!
چرا همه تقصییرهارو میندازید گردن عروس. خب زن داداشت همش پیشش نیست که خودش یه پول میداد به مامانت&nbs ...

مگه مادر من گداست که یه پولی بهش بده چیزی رو که نمیدونی نظر نده زنداداشم چطور بلده شومیز ۱۳۰ تومنی برداره برا مادرش ولی برا مادرشوهر روسری ۳۰ تومنی؟؟

عزیزم ببخشیدا میگم ولی به شما اصلا ربطی نداره که دخالت میکنی.

داداشتم بگو بچه نباشه چیزی نیاد بگه.

اینجوری زندگیش بهم میخوره.

سیتوژنتیک هستم.لطفا دیگه نترکونید.تازه از بند رها شدم.😔😔

این موضوع به شما ربطی نداره و خودشون باید تصمیم بگیرن 

سعی کن از اول راه قضاوت نکنی 

برادر من برای مادر زنش خونه خریده چون مستاجر بودن برای مادرمم حتی روز مادر نیاورده 

ما میگیم شاید مادرهمسرش نیاز داشته چون هیچ کس دوست نداره زیر دین دامادش باشه

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

2706