2733
2734

سلام مادر زنداداشم بهش ۱۰۰ تومن پول داده با یه یر پیرهن به داداشم  حالا نامزدن فعلا بعد زنداداشم داداشمرو مجبور کردا شومیز۱۳۰ تومنی بخره ررا مامانش وپیرهن ۷۰ تومنی برا باباش وکی شیرینی وشکلات حالا برا مامانم فقط یه روسری ارزون قیمت بابامم زیر پیرهن

مامانم ۳۰۰ ب من و خواهرام میده

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مادرم که نمیدم ! کلا بزرگترا به کوچکترا میدن

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2728
2738
داداشت اختیار جیب خودشو نداره؟خب خودش جدا بده به مامانت 

زنداداشم اینجوری خرید کرده تازه روز مادرم صدتومن داده به مامانش به مامان من یه شلوار ۴۰ تومنی 

بنده خدا دختره ،شايد پول نداره ،پدر ومادرش بهش نميدن ،بايد داداشت پول بده به مامانت

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2706