2726
عنوان

بدغذایی کودک ۲۰ ماهه

1743 بازدید | 12 پست

خواهش می کنم کمکم کنید پسر ۲۰ ماهه ام اصلا شاید باورتون نشه اصلا تمایلی به غذا خوردن نداره قبلا هم پر خور نبود ولی حدود یکی دو ماهه اصلا غذا نمی خوره من سر این جریان افسردگی گرفتم چون لاغر هم شده دکتر گفته باید از شیر بگیرمش بعد از عید اینکارو می کنم کسی تجربه ای داره لطفا در میون بزارههه🙏🏻🙏🏻🙏🏻

سلام

از شیر بگیرینش بهتر میشه

اما کلا هرچی بیخیال تر بشین، بهتر غذا میخوره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ممکنه داره دندون در میاره 

ممکنه در بیارن بدون گریه و تب و...

البته اینم درسته چند ماه تا از شیر گرفتن، بچه کم غذا میشه اما صبر کن دو سالگی بگیرش 

نگران نباش بوقتش وزن هم اضافه می‌کنه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

سعی کن وقت بازی بهش غذا بدی یا وقتیدبیرونید. بهش غذایی که مواد مغذی کمی داره هم نده چون اشتهاش کمه. مثلا نصف تخم مرغ بخوره بهتره تا نون و برنج و بسکوییت و اینجور چیزا.

کم اشتها و پر اشتها بودن هم ارثیه فک کنم. ما اکثرا بچه هامون کم غذان. ولی برعکسش خونواده شوهرم.

شایدم نی نیت دندون داشته باشه

عزیزم ممکنه داره دندون در میاره  ممکنه در بیارن بدون گریه و تب و... البته اینم درسته چند ماه ...

الان دیگه ازنظر علمی و روانشناسی همه میگن باید از ۹ ماهگی شروع کنید از شیر بگیرید و ۱۵ ماهگی کامل بگیرید اصلا لازم نیس تا دوسالگی بمونه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر