2733
2734
عنوان

سال نو شده و من بازم تنهام

235 بازدید | 18 پست

بچه ها دلم گرفته بخاطر جواب آزمایش سل فری(بچم مشکوک ب سندرم داونه) که هنوز نیومده بخاطر اینکه تنهام شوهرن سرکاره تمام عید سرکاره تو شهر غریبم همه خانوادم دور هم جمعن و من اینجا تنهام حتی یه زنگ نزدن پاشو بیا اینجا دلم از همه چی گرفته😔

پسرم همه دنیام 😘💋💕

الهی بگردم بیا با نی نی سایتی ها سال رو تحویل کن منم تنهام مثه شما ایشالا نی نی هم کاملا سالمه مطمعنم عزیزم

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای بابا 

میدونی منم خیلی از بقیه توقع دارم 

و چیزی که در انتظار آدمایی مثل من و شما هست تنهایی هست 

چون از هر حرف بقیه ناراحت میشیم از هر کارشون 

اونا دعوت نکردن غریبه که نیستن خودت پا میشدی میرفتی این دیگه تقصیر خودته 

در مورد بچت هم حق داری ناراحت باشی خیلی بده اما ایشالا که اینطوری نباشه 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ان شاءالله به حق این لحظات بچت هیچ مشکلی نداشته باشه و صحیح و سالم بیاد بغلت

خدایی خدا مادر شوهر ، پدر شوهرا رو حفظ کنه  اللخصوص مال منو ...ولی خدایی راضیم تنها باشم اما امشب اونجا نباشم😁 

2738
منم خیلی وسایل دارم سه تا ساک بستم هنوز تموم نشده یه ساعت فاصله داریم فکر کنم ساعت 11 ّ 12بریم

آخه باردارم یه مقدار از وسیله های خواهرمم پیشمه سختمه تنهایی

پسرم همه دنیام 😘💋💕
آخه باردارم یه مقدار از وسیله های خواهرمم پیشمه سختمه تنهایی

عزیزم آخه نمیشه که تنها بمونی عید رو

پاشو برو 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
ان شاءالله به حق این لحظات بچت هیچ مشکلی نداشته باشه و صحیح و سالم بیاد بغلت خدایی خدا مادر شوهر ، ...

مال من که اصلا سراغی نمیگیرن این همه مدت ویار داشتم فقط ب پسرشون زنگ میزنن گله میکنن چرا نمیای فکر میکنن من نمیذارم دیگه نمیگن پسرشون همش سرکاره

پسرم همه دنیام 😘💋💕

سلام عزیزم خوبی ؟سال نوت مبارک انشاله نی نی سالم به دنیا میاری جواب این صبوری هات رو خدا میده گلم..برای آزمایش سل فری اصلا نگران نباش یه نوع آزمایش جدیده که مد شده بالای نوددرصد شون هم مشکل ندارن فقط بدیش همین استرسی هست که مادر میکشه و همین بیشتر ضرر داره ..به حق امام رضا و به حق حضرت زینب که امروز وفاتش هست خدا رو قسم میدم دلت شاد بشه ..

من سرکلاژ شدم قبلش هم خونریزی داشتم شرایط  خوبی نداشتم ولی همه چی رو سپردم به خدا .

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
سلام عزیزم خوبی ؟سال نوت مبارک انشاله نی نی سالم به دنیا میاری جواب این صبوری هات رو خدا میده گلم..ب ...

سلائ عزیزم خوبی؟سال نو تو و نی نیت هم مبارک🌹🌹🌹❤️❤️❤️😘😘😘 مرسی از همدردیت 

اتفاقا میخواستم همینو بپرسم ازت طول سرویکست گفتی ۳۳ که خب نرماله چرا سرکلاژ کردی من ب دکترم گفتم گفت اگه خودت میخوای سرکلاژت کنم گیج شدم تا کی میشه سرکلاژ کرد؟الانم خوردم ب تعطیلیا

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2706