2726
عنوان

شام امشب من+عکس. به مناسبت روز مرد(باعشق به همسرخییییییلی خوبم)

| مشاهده متن کامل بحث + 2265 بازدید | 91 پست
چرا جواب منو ندادین تو پست قبلی؟ من از اون موقع منتظر جوابما🙁🙁

کدوم سوال عزیزدلم.ندیدم.بزار تاپیک و چک کنم .ببخشید اگه متوجه نشدم.کدوم سوال؟

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا جواب منو ندادین تو پست قبلی؟ من از اون موقع منتظر جوابما🙁🙁

عزیزم الان خوندم.گلم بهتون گفتم ک دیگه تو مجازی قرص چاقی نمیفروشم هم نی نی یار ممنوع کرده و هم من برای جلب اعتماد شما تو مجازی واقعا راهی بلد نیستم.گلم ازتون عذرخواهی هم کردم منو ببخشید گلم.اگه هم درجریان نظراتی ک میدم باشین همه جا گفتم ک تل و ....ندارم.بخاطر همین سخت بود تو مجازی مشتریای خودم و داشته باشم و ترجیح دادم به همون حضوری ها قانع باشم. بازهم شرمندتونم عزیزم.🌹🌹🌹🌹🌹

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2728
وای دلم ماهی خواست😫😫 گشنم شد😋 نوش جونتون😘 عشقتون پایدار

عزیزدلم مرسی ایشالا شماهم همیشه زندگیتون سرشار از عشق باشه.😘😘😘😘😘

عه چه جالب خصوصیات شوهر منو داره😆😀😀

چقدر خوبه واقعا داشتن چنین شوهری یه نعمت بزرگه.الهی همه شوهرا این خصوصیات و داشته باشن.🌹🌹🌹🌹

تل داری اسی؟من دقیقا همین عکسارو تو گروه اشپزیه تل دیدم

اینارو خودم پختم عزیزم

تل داری اسی؟من دقیقا همین عکسارو تو گروه اشپزیه تل دیدم

من اصلا تل ندارم.اونم سفره رو میزخودمه و اولین عکس و اینجاگذاشتم.شما عکس سفره منو بزار منم میزارم.یا عکس ظرفام و خالی بزار عکس ظرفای ژله یا عکس ظرف الویه و سالاد شیرازیم.

2706