2703
2553

سلام هرکی خوند برام یه صلوات بفرسته امسال بچه سالم خدا بهم بده موقع تحویل سال دعام کنید محتاجم ب دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا کنید کار مجانی مجبور نباشم بکنممممممممممممممممممممممم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2456
2714
من مشهدم حتما واست دعا میکنم ایشالا سال جدید یه نی نی بیاد تو بغلت

زایترتتون ثبول باشه الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاحترپاشین الهی آمین

لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین خیلی ساله منتظره منم اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی می خونم الهی خیر دنیا و آخرت نصیبتون بشه الهی آمین⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
زایترتتون ثبول باشه الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاحترپاشین الهی آمین لطفا برای نی نی دارشدن ی خ ...

ن من مشهد زندگی میکنم🙈

حتما رفتم یادی از همه میکنم بخصوص برا کسایی که میخوان مادر بشن😍

واقعا لطف میکنین❤یه دنیا ممنون❤🌷

ن من مشهد زندگی میکنم🙈 حتما رفتم یادی از همه میکنم بخصوص برا کسایی که میخوان مادر بشن😍 واقعا لطف ...

الهی خیر ببینینالهی آمین 

الهی خداوند مهربان ب شما و عزیزانتون سلامتی و عمر طولانی وباعزت عطا کنند الهی آمین

ممنونم.⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

اسمشون سحره .الهی هر دعایی واسشون می کنین هزاران برابرش ب خودتون و عزیزانتون برگرده الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
زایترتتون ثبول باشه الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاحترپاشین الهی آمین لطفا برای نی نی دارشدن ی خ ...

خیلی ممنون عزیزم❤❤❤

من خودم بیشتر از همه محتاج دعام

انشالله به زودی شما خودتون بیاین مشهد زیادت امام❤

خیلی ممنون عزیزم❤❤❤ من خودم بیشتر از همه محتاج دعام انشالله به زودی شما خودتون بیاین مشهد زیادت ام ...

سلام التماس دعا دارم برای شفای دوست منم دعا کنید منم دعاکنید از جانب من برای سلامتی امام زمان هم دعاکنید مرسی 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2706