2737
2734
عزیزم آخه من حرف بدی نزدم که ناراحت شدی من دوس ندارم کسی از من دلگیر باشه اگه ناراحتت کردم هرچی دوس ...

نه عزیزم چرا آخه اینکارو بکنم من شمارو خوب میشناسم خیلی جاها هم نطر بودیم خیلی جاها نه اینجا هر کی یه طرز فکر نظری داره آدم ها متفاوت اند درسته ؟ منم خداییش بد نگفتم نظر مو گفتم چون منم بچه کوچیک دارم تنها تفریحم شده نی نی سایت 

🤍
نه عزیزم چرا آخه اینکارو بکنم من شمارو خوب میشناسم خیلی جاها هم نطر بودیم خیلی جاها نه اینجا هر کی ی ...

منم یجورایی تو غربتم باور کن عروس خونواده ای هستم که مثه اژدهان باور کن اگه نی نی سایت و گوگل نبود من جلوشون کم میاوردم بعضی جاها برا همینم اونروز بهت اونجوری گفتم چون واقعا ماها اینجا پناه آوردیم

خوشحالم که دوست خوبی مثل شما دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یجورایی تو غربتم باور کن عروس خونواده ای هستم که مثه اژدهان باور کن اگه نی نی سایت و گوگل نبود م ...

قربونت عزیزم آخ آره منم بخدا ازینجا خیلی چیزا یاد گرفتم منم یه ادمیم جواب نمیدم میریزم تو خودم داغون شدم بخدا الان جواب دادن یه چیزایی ازنی نی سایت یاد گرفتم من دوران بارداری که تنها بودم همش اینجا بودم

🤍
2728