1472
1411

اگه کسی شماره کارتتو داشته باشه میتونه بفهمه چقد موجودی داری؟😕😕

خاموش کن فانوس وابستگی ات را وقتی برای آدمهای امروزی خوبی وبدی یکسان است.بیش از حد (حوّا) بودن تاوان سنگینی دارد،وقتی آدمِ مقابلت(آدم) نیست.

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

نه رمز میخواد

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1473
1334
نچ.تا وقتی رمزت نداشته باشه.مگه اینکه طرف از این دزدا و هکرا باشه...

پس از طریق شماره کارتم میتونن هک کنن.وگرنه رمز دوم و ک خودمم میدونستم.ولی فکر کنم خیلی باید ماهر باشه مگه نه؟هرچند الان بچه دبیرستانیام هک کردن بلدن

خاموش کن فانوس وابستگی ات را وقتی برای آدمهای امروزی خوبی وبدی یکسان است.بیش از حد (حوّا) بودن تاوان سنگینی دارد،وقتی آدمِ مقابلت(آدم) نیست.
پس از طریق شماره کارتم میتونن هک کنن.وگرنه رمز دوم و ک خودمم میدونستم.ولی فکر کنم خیلی باید ماهر باش ...

نه عزیز دلم...هکر درست حسابی.نه این بچه ها که وبلاگ هک میکنن.به صورت کلی نه کسی نمیتونه بفهمه

درمورد من همه چیز میتونه تغییر کنه جز اینکه شکمو هستم و میمونم 😋😋😋
1476
نه عزیز دلم...هکر درست حسابی.نه این بچه ها که وبلاگ هک میکنن.به صورت کلی نه کسی نمیتونه بفهمه

مرسی گلم.آخه من خیلی از این مسائل سردرنمیارم