2733
2739
عنوان

طرف عکس النگو جدیدشو گذاشته وضعیت....

| مشاهده متن کامل بحث + 1369 بازدید | 92 پست

عکس لطفااااا😎 خخخ 😂 

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر خودم اینجوریه😐

یه تخم مرغ هم نیمرو کنه عکس میگیره میزاره پروفایل

اصلا از این کارش خوشم نمیاد ولی تا حالا چیزی بهش نگفتم

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
ول کن میگن اونایی ک زندگی خصوصیشونو تو مجازی جار میزنن خوشبخت نیستن

تو گوشی مامانم دیدم.. عروس خاله مامانمه 

درگیرش هم نیستما 

ولی این کارش خیلی برام جالب اومد!!!!

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2728
یا النگو ندیده تا حالا یا عیدی ندیده یا فکر میکنه هیچکس عشق نداره فقط خودش داره یا فکر میکنه هیچک ...

یا هم نمیدونه نی نی سایتی ها از النگو متنفرن😁😁😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

چیزی بگی میگن شما تحمل خوشبختی مردم رو نداری بابا لامصب چه ربطی داره چرا باعث حسرت دل یکی میشی چرا مدیون دل یه آدم میشی حمله نکنید نظرمو گفتم 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
2738

من ولنتاین از همسرم لوازم آرایش کادو گرفتم خیلی ذوق کردم عکسشو گذاشتم پروفایلم

بعد کلی ناراحت شدم که چرا اینکارو کردم چون من کلی کادوی دیگه حتی خیلی گرون قیمت تر ازش گرفتم ولی اینکارو نکردم

الانم پشیمونم😭😭😭

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خواهر خودم اینجوریه😐 یه تخم مرغ هم نیمرو کنه عکس میگیره میزاره پروفایل اصلا از این کارش خوشم نمیا ...

شوهر دوستم تو کارش یه لول رفته بود بالاتر.عکس از کارت پرسنلیه شوهرش گرفته گذاشته پروفایلش😂😂😂😂

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

من به شخصه خوشم نمیاد و هیچ وقتم از این عکسا و پستا نذاشتم ولی به بقیه احترام میذارم‌و نه تعجب میکنم‌و نه مسخره !

شاید اون دلش میخواد بذاره و من حق ندارم عقیدمو بهش تحمیل کنم ‌. 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
عشقش مگه اینجاست؟؟خب به عشقش بگه مرسی عشقم.به ما چه ؟

دقیقا، یا اونایی که مامان باباشون اصلا اینستا ندارن، بعد بچه هاشون میان کلی تبریک براشون میذارن که ملت بگن وای عجب آدم خفنیه، خوب اولا تو همونی هستی که صداتو رو پدر مادرت بلند میکنی، دوما خوب خیلی میخوای تبریک بگی برو به خودش بگو😁😁😁

2706