1177
648

نوشته اولین عیدی من ... مرسی عشقم 

بخدا بحث حسودی نیست ... آخه این کارا چیه   

سفارش تایپ پذیرفته میشود...عکس بفرست تایپ شده تحویل بگیر  

رفع عقده هست😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

ول کن میگن اونایی ک زندگی خصوصیشونو تو مجازی جار میزنن خوشبخت نیستن

اهای خانوم قشنگ امسالو میخام از خدای قشنگ ک تورو به مراد دلت برسونه و سال 98 کنارعشقت باشی😇😇 ...اینکه به عشقت میرسی بهترین لحظه زندگیته ک من تجربه کردم خدایا ممنون ک عشقم شده بابای بچه ام😍😍😍
1156

یا النگو ندیده تا حالا

یا عیدی ندیده

یا فکر میکنه هیچکس عشق نداره فقط خودش داره

یا فکر میکنه هیچکس عیدی نمیگیره فقط خودش میگیره😶😑😑😑

میرین عمل میکنین معده تونو کوچیک میکنین؟🤔🤔😐😐 من میخوام یه کلیه مو اهدا کنم، یکم جا واسه بزرگوار باز شه...😑😑🤕🤕
1189

منم خیلی بدم میاد از این حرکت میخوای تشکر کنی از عشقت از خودش تشکر کن چرا استوریش میکنین دیگه 

اینجور ادما فقط میخوان بگن خیلی خوشحال و خوشبختیم درصورتی ک اگر کسی واقعا خوشبخت باشه هیچوقت خوشحالیش جار نمیزنه 

1184

عکس لطفااااا😎 خخخ 😂 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💏👰تیکرِ عروسیمه👰💏                                  برای خوشبختیِ من و همه ی جوونا یه صلوات بفرستید دوست جونیا😘

خواهر خودم اینجوریه😐

یه تخم مرغ هم نیمرو کنه عکس میگیره میزاره پروفایل

اصلا از این کارش خوشم نمیاد ولی تا حالا چیزی بهش نگفتم

خواهشا برای باردار شدنم با دلای پاکتون یه صلوات بفرستین😔
ول کن میگن اونایی ک زندگی خصوصیشونو تو مجازی جار میزنن خوشبخت نیستن

تو گوشی مامانم دیدم.. عروس خاله مامانمه 

درگیرش هم نیستما 

ولی این کارش خیلی برام جالب اومد!!!!

سفارش تایپ پذیرفته میشود...عکس بفرست تایپ شده تحویل بگیر  
1178