2737
2734

اينو از اينستا برداشتم"تازه عقد كرده بودم سر سجاده نماز بودم يه تكه روزنامه رو زمين افتاده بود خوندمش تو ستونهاي مردمي يه آقايي از يه جانباز تشكر كرده بود گفته بود پيش اون آقاي جانباز از مستأجري و در به دري  درد دل كردم و گريه كردم اون آقا بهم گفت بعد از هر نماز واجب و مستحب  بگو يا جواد به سال نرسيده صاحبخونه ميشي.

منم فكر كردم ما كه آه در بساط نداريم حالا ميخونم شايد برنده جايزه سريال قهوه تلخ شديم و يكي از خونه ها رو برديم شروع كردم به خوندن ذكر تا جايي كه عادت شد ولي به لطف خدا زير يك سال خونه دار شديم به صورت معجزه آسا وتمام كسايي كه اين ذكر رو گفتن صاحبخونه شدن"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در واقع همون قانون جذب

از بس بهش فکر میکنی و باور داری اتفاق میافته

زنان را تشویق می‌کنم که یک لحظه به بدن‌هایشان ( سایز و شکل و اندازه‌اش) فکر نکنندو به جای آن به دستاوردهایشان،زندگیشان،رویاهایشان،اهداف‌شان،خوشحالی و رضایت خودشان فکر کنندو به جای اینکه فکر کنند چگونه بدن‌هایشان را کوچکتر کنند،به این فکر کنند که رویاها، هدف‌ها، شادی و رضایت خودشان را گسترش بدهند. - جمیله جمیل
2731
2738