2733
2734
عنوان

ی ترررس بزررگ

135 بازدید | 10 پست

من کوچیک بودم ک پدرم فوت کرد داداشم اصلا بابامو ندید مامانم با سختی بزرگمون کرد حالا بزرگ شدیم و ازدواج کردم شوهرم مرد خوبیه با تمام مشکلات ادم ایده الیهی پسر دارم و بازم باردارم چند وقته همش میگم اگه شوهرم دور از جونش بمیره من با دو تا بچه چیکار کنم.نمیخام ب این افکار منفی بال و پر بدم همش میاد تو ذهنم همش ترس اینو دارم میدونم اینا ب خاطر تغیرات هورمونی تو بارداری هست ولی بدجور دلم شور میزنه.خیلی بهم ریختم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر سختههه خیلی داری زجر میکشی این به علت اتفاق های بد گذشته س 

ولی بهت بگم دلیل نمیشه چون اون اتفاق ها ی بد یبرای شما افتاد خدایی نگرده دوباره تکرار بشن 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام

بله منم 11 سالم بود پدرم فوت کرد

به طرز وحشتناکی حساس شدم روی مادرم و فکر میکردم اگه ازدواج کنم و خدایی نکرده این اتفاق بیفته چیکار کنم

ولی هم رفتم دکتر اعصاب و آروم شدم ،هم دیدگاهمو نسبت به مرگ تغییر دادم،هم دیگه سعی میکنم بهش فکر نکنم،چون آدم به چیزایی که فکر میکنه سرش میاد خدایی نکرده

چه بگویم عزیز؟
کسی این حس رو تجریه کرده؟

من در مورد یک چیزهایز اره تجربه کردم خیلی تلخهههه و ازار دهنده 

حتماباید روانشناس ببینت باهات حرف بزنه 

به خاطر تغییرات هورمونی البته الان تحت فشار هستی

چقدر سختههه خیلی داری زجر میکشی این به علت اتفاق های بد گذشته س  ولی بهت بگم دلیل نمیشه چون او ...

میدونم ولی موقع خاب یا تنهایی تو حمام یا دستشویی میاد تو ذهنم و میگم اگه چیزی بشه من با دوتا بچه کوچیک چیکار کنم تمام سختیهای بچگی و مادرم میاد جلوی چشمم اونقدر ک سیل از چشمام راه میوفته.

2738
میدونم ولی موقع خاب یا تنهایی تو حمام یا دستشویی میاد تو ذهنم و میگم اگه چیزی بشه من با دوتا بچه کوچ ...

میشه خواهش کنم که پرو بال ندی بهش 

در چنین مواقعی دوتا کف دستتو محکم بزن به هم و بگو بس کن (صدای تقریبا بلند )

خطااب به ذهنت میگی اینو 

اصلا مجالش نده دوباره این افکار بیان 

این کارو بکن 

این روشی که روانشناس یاد من داد 

خیلی کمک میکنه